Ayirmada 3. Gün ( tellerde yakinlaşma )

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Umut2929
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Umut2929

Meraklı Üye
Bugun 3. Gun ayirdigim ciftlerde kafesler birbirinin sibinde ve gorecekleri sekilde erkek kus tellerde asili kalio disi de tellerdeki yemligin uzerinde telleri kemiriyor ve kalamar kemigini ceyregini yemis ayirmam ise yariyor diye dusunuyorum twxrubwli arkdaslardan yorum lutfen ;-)

Bugun 3. Gun ayirdigim ciftlerde kafesler birbirinin sibinde ve gorecekleri sekilde erkek kus tellerde asili kalio disi de tellerdeki yemligin uzerinde telleri kemiriyor ve kalamar kemigini ceyregini yemis ayirmam ise yariyor diye dusunuyorum twxrubwli arkdaslardan yorum lutfen ;-)
aynen işe yarıyor ve daha cok faydasını göreceksiniz.... hayırlı üretimler

Ayri kalsinlar agustos ortasi yada eylul basi gibi birlestirin ne kadar zaman uzun olursa yarari o kadar iyi olur

bir şey soracam hangi kuşa ayrı kafese koydun yani yuvalı kafeste erkek mi var dişi mi . var bende ayırmayı düşünüyorum

bir şey soracam hangi kuşa ayrı kafese koydun yani yuvalı kafeste erkek mi var dişi mi . var bende ayırmayı düşünüyorum

Erkeğin kafesine yuva takmak daha sağlıklı olur. Mekan erkeğin olsun ki dişi evini erkeğe karşı korumaya çalışmasın. Malum dişi kuşlar genelde daha agresif olur.

O taktikler hikaye .birleştirince kuşlar azıcık birbirini kaşıyacak.okadar.bütün umutlar suya düşecek.ozaman yalanlar ortaya çıkacak.300 günde ayırsan bi cacık olmaz.kuş eşleşmek istemiyorsa senin yapabileceğin birşey yok.

Orasi dogru eslesmek istemedigi zaman imkasiz bu isler ama deneme yanilma yontemi ile gorucez sonuclari :)

bir kere deneriz olmazsa bir daha yapmayız yanlış yapa yapa öğrenecez :)

Orasi dogru eslesmek istemedigi zaman imkasiz bu isler ama deneme yanilma yontemi ile gorucez sonuclari :)

bir kere deneriz olmazsa bir daha yapmayız yanlış yapa yapa öğrenecez :)

Yanlış yapılan bir şey yok merak etmeyin, bunlar sadece şans arttırmak için uygulanan taktikler. Hiç kimse %100 başarıyı garanti edemez. Elinizden geleni yaparsınız, olmazsa başka eş bulmaya çalışırsınız.

Tabı orası öyle sonuçta yavrularımız zarar görmediği için her türlü şey denenir diye düşünüyorum

Dun kisa bi sureligine ayni kafese aldim 5 dk kadar erkek kus delirmis gbi kur yapio ve yem kustular 5 dk boyinca suanda erkek hazir galiba disi de hazir olunca islem tamam gbi duruyor

Ben Çıldırıcam artık. bi arkadaşa eş olmayan bir çift geldi 20 gün önce çift tuttular 2 yumurta bıraktı bile

Geri