Ayak titremesi neden olur ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan yns33
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yns33

Yeni Üye
Arkadaşlar henüz küçük olan muhabbet kuşum bir kaç gün önce koltuktan aşağıya zıpladı ve sağ ayagını o an havaya kaldırdı ve ayağının titrediğini fark ettim. normal yürümesinde ve tünemesinde sıkıntı yok . Fakat bu gun gene yere indiğinde sağ ayağının üstüne basmadığını havaya kaldırdığını fark ettim sizce neden olabilir. Umarım bir sıkıntı olmamıştır.

Kuşlardan anlayan bir veterinere veya tecrübeli bir üreticiye götürmenizi tavsiye ederim. Videosunu çekip koyabilirseniz tecrübeli arkadaşların faydası dokunabilir.

kafeste tünemesinde veya yurumesınde bı aksaklık yok aslında , sadece yere konduğunda ayağını o şekilde tutması dikkatimi çekti sadece bilemedim..

Ayağını incitmiş birkaç güne düzelir. Endişelenmeyin. Tabi dediğiniz gibi tüneği kavrayabiliyorsa..

çok rahat kavrıyor tünekte olsun , parmağıma aldığımda olsun. bir kaç gün önce dediğim gibi yaklaşık 40-45cm asagı sıcradı pek ucamadığı için yere konduğunda ayağını o şekilde tutunca panik yapmadım değil yani. yoksa normal yürüyüşünde falan sıkıntısı yok çok şükür.

Tamm işte hafif incimiş korkacak bir durum yok.

Geri