Ayağında bir şey var

ademozdmr

Meraklı Üye
Merhabalar , muhabbet kuşum iki gündür biraz halsiz ve kabarık duruyordu ama bir şeyi gözükmüyordu bugün ayağın iş kısmında bir renk gördüm acaba konu hakkında yardımcı olur musunuz ?
20201115_200847.jpg

çok kötü durumdaydım aldığında şimdi biraz falan kilo aldı ama bu olunca korkutu kuruluğu için ne yapabilirim

o pullanma ben aldığımdan beri var aldığımda şimdiye kadar 11 ay geçti

o pullanma ben aldığımdan beri var aldığımda şimdiye kadar 11 ay geçti
İşaretlediğim yerlerin hepsinde dokuda şekil bozukluğu oluşmuş ve önlem alınmadığı takdirde kuş kavrama yeteneğini kaybedene kadar şekil bozukluğu ilerler. Muhabbet kuşu akar yazıp görsellere bakın geleceği son noktayı görebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-15-22-51-36-374_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-11-15-22-51-36-374_com.miui.gallery.jpg
    616.3 KB · Görüntüleme: 20
çok teşekkürler peki nasıl kullanlayım, bir veteriner arkadaşıma atmıştım oda şimdi döndü oceral sprey önerdi daha önce ocreal kullandnz mı ?

çok teşekkürler peki nasıl kullanlayım, bir veteriner arkadaşıma atmıştım oda şimdi döndü oceral sprey önerdi daha önce ocreal kullandnz mı ?
Genel olarak mantarda kullanılıyor diye biliyorum, akar durumunda mantar ilaçları pek etki göstermiyor ama kullanımı kolay olduğu için deneyin 1 hafta sonra herhangi bir gelişme olup olmadığına bakın düzelme varsa devam edin hiç düzelme yoksa parafine geçersiniz.

İlaç kullandıktan sonra deneyiminizi paylaşın etki gösteriyor ise kullanımı kolay olduğu için akar tedavisinde bizler de önerelim.

teşekkürler kullandıktan sonra dönücem bu başlık altında dönücem

günde 3 kere bir fıs oceral sorunu çözdüm bir 3-4 günde bir zirkon s ile kafesi temizledim. Fotoğrafları attıktan sonraki sabah iki ayağınada bulaşmıştı. Şuan sadece bir ayağında çok küçük kaldı oda inşallah geçicek.

günde 3 kere bir fıs oceral sorunu çözdüm bir 3-4 günde bir zirkon s ile kafesi temizledim. Fotoğrafları attıktan sonraki sabah iki ayağınada bulaşmıştı. Şuan sadece bir ayağında çok küçük kaldı oda inşallah geçicek.

Kuşunuzun iyileştiğine sevindim.

Geri