ayağını basamıyor. resimli

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan d_ogukan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

d_ogukan

Paylaşımcı Üye
dün akşam hiç bir şeyi olmayan ayağını sabah bu halde gördüm. kafesindeydi. şuan ayağı kapalı şekilde basmaya çalışıyor tabi. iç kısmındaki kızarıklık yüzünden açıp normal basamıyor yani. ne olmuş olabilir ne sürmeliyim ?

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    82.1 KB · Görüntüleme: 17
  • 1.JPG
    1.JPG
    101.2 KB · Görüntüleme: 14
Ayağını bir şey zedelemiş olabilir. Tereamycn, bepanthene veya madecasol sürün. Tüneğini iyice temizleyin ve kontrol edin hem tahriş edici bir şey olmasın hem de temiz olsun ki ayağı mikrop kapmasın.

Ayağını bir şey zedelemiş olabilir. Tereamycn, bepanthene veya madecasol sürün. Tüneğini iyice temizleyin ve kontrol edin hem tahriş edici bir şey olmasın hem de temiz olsun ki ayağı mikrop kapmasın.

teşekkürler dediğiniz gibi yaptım ama iyileşme göstermedi. zedelemeden ziyade çapak gibi birşey mi girdi acaba gözle bile görünmüyor. ara sıra açıp normal kavrasa da tüneği tam basamıyor. ağırlığını veremiyor yani

teşekkürler dediğiniz gibi yaptım ama iyileşme göstermedi. zedelemeden ziyade çapak gibi birşey mi girdi acaba gözle bile görünmüyor. ara sıra açıp normal kavrasa da tüneği tam basamıyor. ağırlığını veremiyor yani
Eğer ayağına bir şey batıp orada kaldıysa o da iltihap olup şişti ise çıkarılması gerekebilir böyle şüpheniz varsa veterinere gidin.

Geri