Avi-ast Kullanımı Nasıl Olmalı?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Lena
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lena

Yeni Üye
Arkadaşlar geçen buraya bir konu açmıştım. Kuşumun hastalığını da anlatmıştım. ADRIAN isimli kullanıcı sağolsun yardım etmişti ve bana vitaform kullanmamı önermişti. İki gündür ilacı her yerde aradım ama bulamadım. Gittiğim tüm petshoplarda sadece aviast ve avisol vitaminleri vardı. Mecbur aviast aldım. Adam yarım suluğa 12 damla damlat 2 gün ver sonra bir gün normal su ver ve yine iki gün ver dedi. Ama benim kafam karıştı çünkü kutusunda orta boy suluğa 10-15 damla yazıyor. Daha önce de başka bir petshop tam dolu suluğa 15 damla koyup arka arkaya 5 gün vermemi söylemişti ve iyileşmişti kuşum. Şuan emin olamıyorum yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Etkisiz olduğunu düşünüyorum daha pahalı bir ürün kullanmanızı tavsiye ederim

Etkisiz olduğunu düşünüyorum daha pahalı bir ürün kullanmanızı tavsiye ederim
Çok bir etkisi olmadığını biliyorum ama cidden hiçbir petshopta başka vitaminler yok her yere sordum. Daha önce kullandığımda iyileşme olduğu için bunu kullanmak zorundayım başka çarem yok.

Çok bir etkisi olmadığını biliyorum ama cidden hiçbir petshopta başka vitaminler yok her yere sordum. Daha önce kullandığımda iyileşme olduğu için bunu kullanmak zorundayım başka çarem yok.

İlaç alırken petshoplara değil veterinerlere yada kanatlı hayvanlar ile ilgili ilaç satan zirai gıda ve ilaç dükkanları var orayı tercih edebilirsiniz.

Vitaform bulamazsanız Neo Teramicyn alın. Avi AST sorununuzu çözmez.

İlaç alırken petshoplara değil veterinerlere yada kanatlı hayvanlar ile ilgili ilaç satan zirai gıda ve ilaç dükkanları var orayı tercih edebilirsiniz.

Vitaform bulamazsanız Neo Teramicyn alın. Avi AST sorununuzu çözmez.
Peki teşekkür ederim.

Geri