Atırma yöntemi uyguladım sonuç

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan husaysem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

husaysem

Meraklı Üye
Ayrıyken telleri yırtıyolardı resmen aşırı ötüyolar dı birbirşne ama birleştirince dişi vurmaya başladı napayım sizce ? Yeni dişimi alayım ne dersiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ayrıyken telleri yırtıyolardı resmen aşırı ötüyolar dı birbirşne ama birleştirince dişi vurmaya başladı napayım sizce ? Yeni dişimi alayım ne dersiniz

Bence biraz beklemede kal bak bakalım devam edecek mi birde kaç gunnayirdin bu arada senin ki hasta degilmi neden birlestirdin

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kuşların fotosu birde eş kuşlar mıydı ?

ce1068bdb14c1ac4abe8dbfbfeee38bf.jpg

Vallam hocam eş olarak almadım,
5 ay önce erkeği götğrdüm salma kafesdeki dili benim erkeği hörünce tellere yapıştı ötmeye başladı çıldırdı heralde eşiymiş bu dedik aynı yerden almıştım erkeği, neyse 5 ay birlikte durdular, kaşıma yem kusma vardı ama arada kavgada ediyorlardı, erkek sürekli ayak atmaya çalışıyor dişide kovuyor vuruyordu, bende ayırdım sonra birleştirdim işte aynı kafese attım direk vurdu ama ayrıyke bribirileini deli gibi istiyolardı gene olmadı

ce1068bdb14c1ac4abe8dbfbfeee38bf.jpg

Vallam hocam eş olarak almadım,
5 ay önce erkeği götğrdüm salma kafesdeki dili benim erkeği hörünce tellere yapıştı ötmeye başladı çıldırdı heralde eşiymiş bu dedik aynı yerden almıştım erkeği, neyse 5 ay birlikte durdular, kaşıma yem kusma vardı ama arada kavgada ediyorlardı, erkek sürekli ayak atmaya çalışıyor dişide kovuyor vuruyordu, bende ayırdım sonra birleştirdim işte aynı kafese attım direk vurdu ama ayrıyke bribirileini deli gibi istiyolardı gene olmadı

Sen ustunendustukce inan olmuyor bununtest ettim yumurtlasın diye bekledigim çiftlerin hiç biri yumurtlamadı bur tane cremio erkek kırmızı göz albino dişi kırmızı göz koydum bir kafese geçen gün baktım dişi yuvaliga gir çık yapıyor bugün yumurta vardı yani sen üstüne düştükçe o zorlaşıyor bırak biraz kendi haline dişi hazır değildir belki

Tedavi bitti hocam bugün birleştirdim iyi görünüyordu, ayırsammı yinede bilemedim yanlışmı yaptım

Aslında haklısın bundan yıllar önce iki kuş almışdım eş olma olayını felan düşünmeden sadece sevmek için, 1-2 ay sonra kuş yumurtlamıştı çok şaşırmıştım. Çok oynadığımdan kırmıştı yumurtlaarı bunlara çok uğratımm dediğin gibi olmadı. Kendi hallerine bırakacam artık.
Hocam kuşumun görünümü çok iyi probiyotik gelince ikisinede mi vereyim erkeğe üç gün dişiye 5 gün uyguladım, kakasıda düzelmeye başladı napmalıyım ayırıp probiyotik tedavisinden sonrmsı birleştireyim yoksa ikisşne berabermi vereyim ?

Aslında haklısın bundan yıllar önce iki kuş almışdım eş olma olayını felan düşünmeden sadece sevmek için, 1-2 ay sonra kuş yumurtlamıştı çok şaşırmıştım. Çok oynadığımdan kırmıştı yumurtlaarı bunlara çok uğratımm dediğin gibi olmadı. Kendi hallerine bırakacam artık.
Hocam kuşumun görünümü çok iyi probiyotik gelince ikisinede mi vereyim erkeğe üç gün dişiye 5 gün uyguladım, kakasıda düzelmeye başladı napmalıyım ayırıp probiyotik tedavisinden sonrmsı birleştireyim yoksa ikisşne berabermi vereyim ?

Ikisinede ver

Sağol karseşim

Belki eş tutmamışlardır belkide dişi tam kızışmamış ondan olabilir.

Geri