Astım belirtisi mi acaba

Gomutan logar

Meraklı Üye
Aşağıda linkte bulunan videoda ki kuşun hareketleri erkek kuşumda da var,sizce astım mı?kuş 1 yaşını geçti ve yanındaki eşinde hiç bir sorun yok,astım değilse yada astım ise nasıl tedavi edilmeli,kuşlar ayrı kafestemi tutulmalı,kuş ötemiyor bile

Aşağıda linkte bulunan videoda ki kuşun hareketleri erkek kuşumda da var,sizce astım mı?kuş 1 yaşını geçti ve yanındaki eşinde hiç bir sorun yok,astım değilse yada astım ise nasıl tedavi edilmeli,kuşlar ayrı kafestemi tutulmalı,kuş ötemiyor bile

@Selçuk YÜKSEL hocam sizden rica etsem bakabilirmisiniz

Astım şüpheniz varsa bir kap içinde bulunan kaynar suya bir miktar vicks ilacı katın ve bu kabın ağzını ince örtülü bir bezle örtüp kafesin yanına koyun. Kuşlarda nefes açmak için iyi bir yöntemdir.

Astım şüpheniz varsa bir kap içinde bulunan kaynar suya bir miktar vicks ilacı katın ve bu kabın ağzını ince örtülü bir bezle örtüp kafesin yanına koyun. Kuşlarda nefes açmak için iyi bir yöntemdir.
NaneNane yağı ile yaptık sabah ötmeye başladı,her ihtimale karşı sabah yine bardak içinde bu işlemi yaptık

Arkadaşlar kuşumun geceki durumu,sabah tekrar ötmeye başladı,tedavi devam etmeli mi

Vitamin var mı elinizde? Suyuna dört damla vitamin ilave edin her gün bu suyu değiştirin.(bir hafta kullanın) Vicks işlemini ara ara yapın.

Dışkısını paylaşın. Eğer solunum yolu enfeksiyonuysa antibiyotik kullanmak şart.

Ekli dosyalar

• 2 (1).jpg
    2 (1).jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 29
  • 2 (2).jpg
    2 (2).jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 27
  • 3.jpg
    3.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 27
Kuş ishal gibi, dışkı sulu geldi bana. Selçuk bey tedavi önerene kadar haşlanmış patates yedirin. İshale iyi gelir.
benimkiler seçicidir özellikle kız seçerek yiyor,sanırım patatesi yem ile karıştırıp verecem, yada bir kısmını yemsiz vereceğim

Patates geçici çözümdür. Kuşa antibiyotik başladınız mı ?

Geri