ASPUR MU BU

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Tugem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tugem

Yeni Üye
Merhabalar. Dişi kusum cok hasta durumu kritik. Bir de eşi var o da ishal ayirdim diye strese girmis olabilir ishal dışında tuhaf davranislari yok. Kuşçu ya gittim aspur almak icin fakat sade yoktu icinde darı olanindan açık yem vardı. Bir de kutu da vitaminli kanarya yemi vardi. Ishal için sade vermek gerektiğini duydugum icin darılı olandan aldim hem erkek kuşun ishali için hemde hasta olan hicbir sey yemeyen dişi kusum icin belki onu yer diye. Yanlis bir sey yapmaktan korkuyorum lutfen bilgi verirseniz cok sevinirim.

Konuda görsel yok ancak bazı soruların cevabını google'da ararsanız daha hızlı yanıt alırsınız malum durumunuz kritik...

Konuda görsel yok ancak bazı soruların cevabını google'da ararsanız daha hızlı yanıt alırsınız malum durumunuz kritik...
Gorsel yuklemeyi deneyecegim. Asil konu daha once aspur kullandim sade idi. bunun icinde siyah dari vs var ishal olan kusa vermemde bir sakınca yaratir mi diye tedirginim

Fotoğrafta zaten aspur diye yazıyor , yine aynı şekilde google'da aspur diye yazsanız yine çıkardı :) Emin olmak için boşuna saatler kaybettiniz.

Fotoğrafta zaten aspur diye yazıyor , yine aynı şekilde google'da aspur diye yazsanız yine çıkardı :) Emin olmak için boşuna saatler kaybettiniz.
Diger kusun durumu o kadar kritikki iyice paranoyak pimpirikli bi insan oldum kusuruma bakmayin cok teşekkür ederim. Bir de dedigim gibi asıl konu sade aspur değil de icinde darilarin bulunmasi ishali olan kuşa vermeme engel teşkil eder mi. Kendimi ifade edemedim üzgünüm :(

Diger kusun durumu o kadar kritikki iyice paranoyak pimpirikli bi insan oldum kusuruma bakmayin cok teşekkür ederim. Bir de dedigim gibi asıl konu sade aspur değil de icinde darilarin bulunmasi ishali olan kuşa vermeme engel teşkil eder mi. Kendimi ifade edemedim üzgünüm :(
Çünkü temin edebildigim aspur ayni fotoğraftaki gibi icinde darilar var sadesini bulamadim çevremde

Bu kullandığınız kanarya yemi. Bunu da yer muhabbet kuşu ama içinden seçtiklerini anca..
Petshopa gidip kaliteli bir muhabbet kuşu yemi alın. Kapalı ambalajda olsun.
Zaten kullaniyorum Versele leganin kapali yemini ben ishal oldugu icin bunu aldim. Bugun

Zaten kullaniyorum Versele leganin kapali yemini ben ishal oldugu icin bunu aldim. Bugun
Sade kanarya yemi alın. İçinde sadece aspur olan.

1579634053237.png

Geri