Arkadaşlar kuşum ses duydu

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
merhaba arkadaşlar kuşum sabah çok bağırıyordu ben de çıkardım onu sonra kızgın birşekilde bağırmaya başladı bir an sustu dışarıdan ben muhabbet sesi duydum yanlış değilse ama kuşum da duydu hemen ötmeye başladı pcden falan gelmedi ses ağaçlara baktım ormak gibi ne yapmalıyım

kuş sesi açıp kafese koy kuşunu dışarı çıkar gelme ihtimali yüksek.alırsan haber et

Mutlaka gözlem yapın evden kaçmış bir kuş ise yazık, dışarda heba olmasın. Bir eve kavuşsun. İnşallah evinize gelir.(ses muhabbet kuşundan geldiyse)

Mutlaka gözlem yapın evden kaçmış bir kuş ise yazık, dışarda heba olmasın. Bir eve kavuşsun. İnşallah evinize gelir.(ses muhabbet kuşundan geldiyse)
Keşke ama gözlemlerime göre evin dışından kuşum muhabbet sesini duydu ama var olduğunu düşündüğümüz kuş duymadı. Bir de yanlış bilmiyorsam bir sokak ötede kuş sesleri duydum bi orada kuş var. yine de belki gözümden kaçmıştır ağaçların fotosunu atayımmı

Keşke ama gözlemlerime göre evin dışından kuşum muhabbet sesini duydu ama var olduğunu düşündüğümüz kuş duymadı. Bir de yanlış bilmiyorsam bir sokak ötede kuş sesleri duydum bi orada kuş var. yine de belki gözümden kaçmıştır ağaçların fotosunu atayımmı
Atsanız da göremeyiz ki. Sesin geldiği pencere veya balkonun ordan muhabbet kuşu sesi açın. Kuş sesin olduğu yere odaklanacaktır. Boş kafesiniz varsa o kafesi de pencere önüne koyabilirsiniz.

Atsanız da göremeyiz ki. Sesin geldiği pencere veya balkonun ordan muhabbet kuşu sesi açın. Kuş sesin olduğu yere odaklanacaktır. Boş kafesiniz varsa o kafesi de pencere önüne koyabilirsiniz.
Yokmuş heryere baktım son ses kuş sesi ile gezdim nasıl oluyorsa o kadar uzaktan kuşum duyuyor sesi.

Bazen benim kuşlarım da serçelere bağırıyor. Kaçan muhabbet kuşuysa tabi ki yakalamayı deneyin, aç ve susuz kalmış olabilir uzun zamandır, sevaptır.

Geri