Anne hasta baba beslemiyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan GözdeGB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GözdeGB

Paylaşımcı Üye
Dişi kuşum hasta. Tedavi sürecince ayırdım. Bebekler aç şuan erkek kuş yuvalık girişinde bekliyor ama beslemiyor. Ayıralı henüz 2 saat fln oldu

Dişi kuşum hasta. Tedavi sürecince ayırdım. Bebekler aç şuan erkek kuş yuvalık girişinde bekliyor ama beslemiyor. Ayıralı henüz 2 saat fln oldu
henüz erken baba besler büyük ihtimalle dişi ayrıldığı için düşüncelidir

Ya tamam o zman. En küçük yavrunun kırsağı boş şuan. Kprkuyorum bişi olmaz inşallah. En büuüğü 17 en küçüğü 10 günşük

Ya tamam o zman. En küçük yavrunun kırsağı boş şuan. Kprkuyorum bişi olmaz inşallah. En büuüğü 17 en küçüğü 10 günşük
erkek olan besler biraz zaman tanıyın 24 saat içerisinde hiç beslemezse elle beslersiniz

Erkek kuş dişi kuşu görebilsin mi görmesin mi

Dişi çok strese girdi. Kafesin telelrine kafasını sokmaya çalışıyo yemlikleri dağıttı hep. Ufacık boşluktan çıkmaya çalışıyo. Hiç ısırmayan kuş ısırmaya çalışıyo

Büyüklerin kursağı az da olsa dolu ama küçüğünki boş. Sesi de çok nadir çıkıyo

Büyüklerin kursağı az da olsa dolu ama küçüğünki boş. Sesi de çok nadir çıkıyo
akşama kadar gözlemleyin erkek beslerse sorun yok beslemezse yarına kadar kuşu idare edecek bir elle besleme maması hazırlayın videoları var forumda da konusu mevcuttur yarın da erkek beslemezse elle besleme maması ve aparatını alıp kendiniz beslemeniz gerekir

BU şekilde

Ekli dosyalar

• 20180328_134848.jpg
    20180328_134848.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 36
Bu bebek akşama kadar dayanıt mı
bir kaç saat daha dayanır ancak siz hazırlıklı olun elle besleme aparatı yapın hemen alma imkanınız varsa elle besleme mamasıyla birlikte alın akşam olmazsa elle besler mama ve aparat için sipariş geçersiniz

Annenin neyi vardiki ayirdiniz

Annenin neyi vardiki ayirdiniz
Göğsünde morluk vardı. Selçuk bey iç organlarından birirnde enfeksiyon olabilir dedi.genel bi antibiyotik tedavisi uygulayacktık.fakat baba beslemedi anne kendşni yerden yere attı yavrular sürekli bağırıyor. Ben anneyi çılarmak zorunda kaldım yavruları besledi hemen:(

Ekli dosyalar

• 20180326_122850.jpg
    20180326_122850.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 32
Küçük olan yavruyu bari besleyin. Babanın beslememe ihtimali var. Dal darı varsa yuvanın içine bir tane koyun, baba içeri girer yerse yavrularla yakın temas kurmuş olur. Babanın fotoğraftaki yavru kadar küçük bebekleri beslemesi için Çok iyi bakıcı kuş olması lazım. İşiniz zor Allah kolaylık versin..

Küçük olan yavruyu bari besleyin. Babanın beslememe ihtimali var. Dal darı varsa yuvanın içine bir tane koyun, baba içeri girer yerse yavrularla yakın temas kurmuş olur. Babanın fotoğraftaki yavru kadar küçük bebekleri beslemesi için Çok iyi bakıcı kuş olması lazım. İşiniz zor Allah kolaylık versin..
İlk defa yavru bakıyorlar ilk yavruyu acemilikten öldürdüler. O yüzden risk alamıyorum. Anneyi çıkardım malesef. O besliyor. Çünkü ayrırınca anne kuş kafasını dar yerlere sokup durdu yemliğin birini kırdı sürekli bağırdı yemleri dağıttı. Baba desen aynı. Yavrularda aç be aç bağırınca dayanamadım. Anneyi çıkardım o da gitti besledi.
Anneye dışardan bakınca hasta demezsiniz ama işte karnonda oyle mor bi alan var.

İlk defa yavru bakıyorlar ilk yavruyu acemilikten öldürdüler. O yüzden risk alamıyorum. Anneyi çıkardım malesef. O besliyor. Çünkü ayrırınca anne kuş kafasını dar yerlere sokup durdu yemliğin birini kırdı sürekli bağırdı yemleri dağıttı. Baba desen aynı. Yavrularda aç be aç bağırınca dayanamadım. Anneyi çıkardım o da gitti besledi.
Anneye dışardan bakınca hasta demezsiniz ama işte karnonda oyle mor bi alan var.
Yavrular yeme dustukten sonra tedaviye baslasaniz. Oyle daha iyi olmazmi

Günlük belli saatlerde belli süre alın yavruların yanına sonra yine tedaviye devam bu yöntemi de deneyebilirsiniz

Geri