Aniden gelen oluşan hastalık

ali sağlam

Meraklı Üye
Kuş sabah iyiyken akşama doğru birden bire durgunlaştı. İshali yok, cereyanda kalmadı, solunumunda hırıltı görülmüyor neden oluştu anlamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

IMG-20180307-WA0006.jpg
IMG-20180307-WA0008.jpg
IMG-20180307-WA0009.jpg
IMG-20180307-WA0006.jpg
IMG-20180307-WA0008.jpg
IMG-20180307-WA0009.jpg

Durgunluğu illa ki hastalık sebebi mi bilemedim. Konu yukarda dursun nolur nolmaz.

zayıflamış mı kuşunuz göğüs kısmını bir kontrol eder misiniz?Kemik keskin geliyor mu?

Kusta bir sıkıntı var belli.Ama daha iyi anlayan ve ilaç tavsiye edebilecek arkadaşlar bakmalı.O zamana kadar suyuna elma sirkesi koyabilirsiniz birde koymadan önce ki dışkısını paylasirsaniz arkadaş baktığında daha çabuk yorum yapabilsin.Çok geçmiş olsun

teşekkür ederim sirkeli su vermeye başladım, kuş öğleden bu zamana sanırım bir şey yemedi önüne yem koydum ama bakacak hali yok. Pek iyiye işaret yok bakalım bu geceyi çıkarabilcekmi

teşekkür ederim sirkeli su vermeye başladım, kuş öğleden bu zamana sanırım bir şey yemedi önüne yem koydum ama bakacak hali yok. Pek iyiye işaret yok bakalım bu geceyi çıkarabilcekmi
kendiniz beslmeye calisin aspur yulaf ve sal dariyi kolay kırar onları vermeyi deneyin

en sevdiği yulaftır ama baktığı yok, sabah hiç birşeyi yoktu, aklıma birşeyden zehirlenmiş olması geliyor

Neden umutsuzsunuz ki? Ben kuşta anormal bir şey göremedim. Hastalık varsa da tedaviyle düzelir. Dışkıda sorun yok diyorsunuz, nefes alışverişi iyiymiş, kuruma belirtisi de yok. Mantar da görünmüyor. Kursak mantarı olsa kusma olurdu kusma var mı?

Neden umutsuzsunuz ki? Ben kuşta anormal bir şey göremedim. Hastalık varsa da tedaviyle düzelir. Dışkıda sorun yok diyorsunuz, nefes alışverişi iyiymiş, kuruma belirtisi de yok. Mantar da görünmüyor. Kursak mantarı olsa kusma olurdu kusma var mı?

Çok halsiz hiç canı yok onun için umutsuzum. kuşu mantarlı olarak aldım, mantar sebebiyle tırnakları yok kuşun ama tedavi ederek mantarı yenmiştik

en sevdiği yulaftır ama baktığı yok, sabah hiç birşeyi yoktu, aklıma birşeyden zehirlenmiş olması geliyor
Anladım.Bir anda bu hale gelmez aslında acaba farkına mı varmadınız?İnşallah iyi olur.Sirkeyi bir damla ağzına damlatabilirsiniz suyundan hariç.Keşke ilaç tavsiye edebilsem.Ama maalesef:(:(

Anladım.Bir anda bu hale gelmez aslında acaba farkına mı varmadınız?İnşallah iyi olur.Sirkeyi bir damla ağzına damlatabilirsiniz suyundan hariç.Keşke ilaç tavsiye edebilsem.Ama maalesef:(:(

sabah çok iyiydi video bile çektim diğer kuşlarla takılıyordu, aklıma bir şeyden zehirlenmiş olabileceği geliyor.

Kafesi açık olduğu zaman koltuğu orayı burayı kemirdi de ondan mı bir şey oldu bilemiyorum. Kafeste anormal bir dışkı yok, 4 kuş olduğu için kimin dışkısı anlaşılmıyor

Kafesi açık olduğu zaman koltuğu orayı burayı kemirdi de ondan mı bir şey oldu bilemiyorum. Kafeste anormal bir dışkı yok, 4 kuş olduğu için kimin dışkısı anlaşılmıyor
Hocam çok da kötü düşünmeyin. Belki yorgun düşmüştür. Gece boyu gözünüz üzerinde olsun ama

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri