Aniden ölüyor

--Blue Ice--

Meraklı Üye
hiçbir neden yokken kuşum aniden fenalaşmış ölüyor şuan.. biz griptik bir haftadır bizden mi geçti ki? Ani ölüm neden olur yemin ederim çok iyi baktım.. yalvarırım yardım edin.. çok ağlıyorum.. 3 senelik kuşum

3 senem biricik dostum can yoldaşım öldü.. Bir daha beslemem asla.. Çok zormuş ayrılık.. Kelime bulamıyorum.. Size iyi forumlar.. İnşallah sizinkiler uzun yaşar.

3 senem biricik dostum can yoldaşım öldü.. Bir daha beslemem asla.. Çok zormuş ayrılık.. Kelime bulamıyorum.. Size iyi forumlar.. İnşallah sizinkiler uzun yaşar.
Ahh çok üzüldüm gercekten :( Veterinere götürseydiniz keşke hemen birşey olmadan. Yardım edemedim yeni girdim siteye çok üzgünüm :( Başınız sağolsun, eşi var mıydı?

Ahh çok üzüldüm gercekten :( Veterinere götürseydiniz keşke hemen birşey olmadan. Yardım edemedim yeni girdim siteye çok üzgünüm :( Başınız sağolsun, eşi var mıydı?
Veterinere kalmadı ki bir şeyi yoktu.. Aniden saatler içinde gitti.. Ben bittim içim acıyo, kan ağlıyor. Ben napcam şimdi onsuz.. Ben de ölmek istiyorum.. Acımı kimse anlamaz.. Çok canım yanıyor..

Geçmiş olsun üzüldüm sizin canınız sağolsun kriz geçirdi muhtemelen.

Veterinere kalmadı ki bir şeyi yoktu.. Aniden saatler içinde gitti.. Ben bittim içim acıyo, kan ağlıyor. Ben napcam şimdi onsuz.. Ben de ölmek istiyorum.. Acımı kimse anlamaz.. Çok canım yanıyor..
Yıllarca bakıp birden kaybetmek çok zordur eminim. Bende kuşlarım 4 buçuk aydır var. Çok üzücü bir durum sizin için. Her canlı gibi onlarda ölümlü bir gün gidiyorlar işte. Diyecek söz yok allah rahmet eylesin. En zoruma gidende bir rahatsızlıkları olduğunda söyleyemiyorlar hemen bilemiyoruz. Eşi varmı diye şu yüzden sordum eşi olunca daha uzun yaşıyorlarmış. Yalnız kalıyor vs ya kuş. Sonra hastalanıyorlar. Keşke daha önce bizlerden yardım isteseydiniz grip olmuş sanırım. Ani oluyor bazen birşey yapılamıyor. Başınız sağolsun. Çok zor olsa da kabullenmek uzun yıllar sizinle yaşamış. Ben hastalanmışmıdır diye üzerlerine titriyorum. Bir sabah belki onları sağ göremem diye. Maalesef ama yapacak birşey yok :(

Çok geçmiş olsun...

Geçmiş olsun acısını bu forumdaki ben dahil çoğu insan bilir Allah size sabır versin.

Keşke ben ölseydim.. Değerini bilin kuşlarınızın her gün ilgilenin.. Ölünce anladım değerini.. Allah ım içlerim yanıyor, sanki ailemden biri öldü.. Diyorum keşke ben ölseydim o yaşasaydı..

Allah rahmet etsin, çok zor birşey çok üzüldüm :( ne oldu acaba böyle ansızın.

Geri