Amphoteracin B

Recai SULAMİS

Moderatör
Yönetici
Hepinize merhaba arkadaşlar. @Enes Greyback arkadaşımızda megabakter hastalığının tedavisinde kullanılan geniş spektrumlu antifungal olan ilaçlardan birisi olan fungizone flakon yani amphoteracin B etken maddeli ilaç bulunmakta, bilgi almak ya da iletişime geçmek istiyenler benimle özelden ya da @Enes Greyback ile özelden iletişime geçebilir..

Çok etkili ve geniş spektrumlu bir ilaç. Fiyat pahalı olduğundan ve konsantre olduğundan bölüşmek her anlamda daha iyi. Türkiye’de bulamadık. Fotoğraftaki italyan malı bir ürün. Gidip yurtdışından alındı. @Recai kardeşime de ben çeşitli mücbir sebeplerle uğraşırken yerime konu açtığı için teşekkür ederim.

Çok etkili ve geniş spektrumlu bir ilaç. Fiyat pahalı olduğundan ve konsantre olduğundan bölüşmek her anlamda daha iyi. Türkiye’de bulamadık. Fotoğraftaki italyan malı bir ürün. Gidip yurtdışından alındı. @Recai kardeşime de ben çeşitli mücbir sebeplerle uğraşırken yerime konu açtığı için teşekkür ederim.
Rica ederim.. :)

Konu ve paylaşım için teşekkürler , insanlarda mantar enfeksiyonun da son çare olarak kullanıldığı gibi umarim kuşlarımızda da son çare olarak tercih edebileceğimiz bir ilaç olur .
Son çare diyorum çünkü iç organlara sağlam hasar veriyor . Allah hiç birimizi bu ilaca mecbur birakmasin...

Konu ve paylaşım için teşekkürler , insanlarda mantar enfeksiyonun da son çare olarak kullanıldığı gibi umarim kuşlarımızda da son çare olarak tercih edebileceğimiz bir ilaç olur .
Son çare diyorum çünkü iç organlara sağlam hasar veriyor . Allah hiç birimizi bu ilaca mecbur birakmasin...
Amin..

Dozajı çok iyi ayarlayıp sağlam takviyeler yapılması lazım tedavi sonrasında. Hiçbir ilaca mecbur bırakmasın diyelim..

Güncel.... kaliteli ve nadir bir ilaç. Kimsenin ihtiyacı olmaması garip. Üretimhanenin tümüne yetecek kadar yoğun.

Geri