Aldığım yem garden mix'e benzemiyor

selinbuse

Yeni Üye
Muhabbet kuşum için pttavm'den gardenmix platin pembe şeritli yemden aldım, daha önce farklı bir mağazadan aynı markayı almıştım ve çok memnundum fakat aynı mağazada bulamadığım için bu sefer farklı bir mağazadan aldım. Yemin içinden boyalı ekmek kırıntıları çıktı, daha önce aldığımda böyle bir şey yoktu, paketi aynı fakat içindeki yem öncekine hiç benzemiyor ve kalitesiz duruyor. Bu nasıl olabilir? Açık yem filan alıp ambalajlama yapma ihtimalleri var mı, nereye şikayet edebilirim, insanları kandırıyorlar

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210823_124916.jpg
    Screenshot_20210823_124916.jpg
    673.9 KB · Görüntüleme: 35
Evet olabilir. Çok yapılıyor aslında bu. Ama insanlar farketmiyor.

Neler var neler. Gerçekten çivisi çıkmış dünyanın üç kuruş için her türlü düzenbazlık hile yapıyorlar
Olumsuz yorum yazıldığında da yorumu onaylamıyorlar yayınlanmıyor. Pes ya, o kadar iğrenç şey ki, boğazlarından haram para geçerken hiç rahatsız olmuyorlar...

Olumsuz yorum yazıldığında da yorumu onaylamıyorlar yayınlanmıyor. Pes ya, o kadar iğrenç şey ki, boğazlarından haram para geçerken hiç rahatsız olmuyorlar...
Öyle maalesef... Birdahakine alırken daha dikkatli olun...

Öyle maalesef... Birdahakine alırken daha dikkatli olun...
Şikayet var'a şikayet ettim, müşteri temsilcisi telefonla arayarak geri dönüş yaptı, siparişim tutarında hediye çeki gönderecekler, tekrar başka bir mağazadan satın alacağım garden mix, ayrıca bu yemi aldığım mağazaya da uyarı metni gönderecekler. Böyle bir olay yaşarsanız yardımcı oluyorlar bilginiz olsun.

Gardenmix piyasadaki en iyi f/p yem. Ambalajlı paketli, paketi açılımında siz yaptıysanız yanlış paketlenmiş üründür. Yada siz yanlış paketide almış olabilirsiniz. Sahtesi olcak kadar pahalı bi ürün değil hemde yerli marka. 3-4 renk gardenmix yem paketi var m.kuşları için. Yeşilinde o renkli granüllerden var mesela. Onla karışmış olabilir.

Bence gardenmix değil ben hep gardenmix alıyorum ama içinde hiç o renkli ekmeklerle karşılaşmadım

Geri