Albino ne zaman çiftleşirler ?

Umitsndkc

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar bunların yaşları kaç acaba ? cinsleri albino mu ? 2 side siyah göz ? bide ne zaman çiftleşirler kafesleri herşeyleri hazır yemliklerinde yulaf , nijer mevcuttur hepinize teşekkürler şimdiden.

Ekli dosyalar

• 035.JPG
    035.JPG
    2.1 MB · Görüntüleme: 26
  • 037.JPG
    037.JPG
    1.9 MB · Görüntüleme: 27
  • 038.JPG
    038.JPG
    1.6 MB · Görüntüleme: 24
  • IMG_4229.JPG
    IMG_4229.JPG
    2.1 MB · Görüntüleme: 18
2 kuşta üreyebilecek durumda, Mutasyon olarak 2 kuşta Double Factor Spangle, Anlaşıyorlarsa olacaktır. Rahatsız etmemeye çalışın. Kızıştırıcı gıdalar vermeyin mümkünse, Tüy değişimine girmesinler.

2 kuşta üreyebilecek durumda, Mutasyon olarak 2 kuşta Double Factor Spangle, Anlaşıyorlarsa olacaktır. Rahatsız etmemeye çalışın. Kızıştırıcı gıdalar vermeyin mümkünse, Tüy değişimine girmesinler.
double factor spangle ? çok güzelde ingilizce ben anlamıyorum :) hemen degiştiriyorum yemleri kızıştırıcaları çıkartıp normal yem koyuyorum hemen. :)

Mutasyona bu kadar takma. Kuşlar zaten yaşındalar o yüzden yem ve 3 günde bir mama verirsen sabırla gelecektir ama kuşlar anlaşıyorsa :)

Mutasyona bu kadar takma. Kuşlar zaten yaşındalar o yüzden yem ve 3 günde bir mama verirsen sabırla gelecektir ama kuşlar anlaşıyorsa :)
yemleri degiştirdim dediginiz gibi kanı hızlandıran , kızıştıran nijer ve yulaf yemini çıkarttım sadece normal yem var kafeste :) sabırla bekle diyorsunuz yani ? :) bide bunların ırkı cinsi nedir acaba ?

bu arada çok güzel anlaşıyorlar öpüşmeler başladı bile :)

Dişi Yerli boyutunda, Erkek Hollanda Yerli boyutunda başlarında üşüşünce olmuyor :)

Geri