Acil yardım

Cansuemir

Yeni Üye
Kuş çok sağlıklıydı hareketli neşeliydi uçuyodu koltuğa kondu ya bayıldı ya öldü anlayamadım noldu yardım edin

nasıl bayıldı öldü ? resim mesim birşey yok mu

Asiri heyecandan kalp krizi filan gecirmesin bakin ir kalbine :(

oyle birşey olur mu kuşlar kalp krizi geçirebiliyor mu ya :( çok kotu oldum ya kuşun durumu hakkında bilgi verse iyi olur

Sağlığı çok yerindeydi,mantarı yoktu,tüy dökümü,grip,ishal hiç birşey yoktu. Uçuyodu oynuyodu bizimle koltuğa kondu bayıldı sandım kalbi atıyo sandımda dışkısını saldı başına soğuk su damlattım ayılır diye ama kesin öldü sanırım

nasıl ya öldü mü gerçekten kalbini dinledin mi çok üzüldüm yaa

aynı durum benim kuşumda da olmuştu. Dediğin gibi yemesinde içmesinde neşesinde hiç bişey yoktu evde uctu yere kondu öldü bi anda. Eger daha önceden uçurdugunuzda bi yere çarpmışsa ondan da olabilir

Kuş çok sağlıklıydı hareketli neşeliydi uçuyodu koltuğa kondu ya bayıldı ya öldü anlayamadım noldu yardım edin

Eğer vücudu kanatları filan içine çekildiyse kaskatıysa ölmüştür benimde bir kuşum kafesinde hareketliydi birdenbire baygınlaşmıştı 20dk içinde birden sizin dediğiniz gibi dışkısını bırakıp öldü valla bende bir anlam getiremedim yalnız french moult olduğu için uçamıyordu ve çok sık düşüyordu ondan dolayı iç kanama filan geçirdi diye tahmin ediyordum. Ama sizin kuşunuz da farklı bir durum olmuş olabilir ben sadece başımdan geçeni söylüyorum.

Anladım çok teşekkür ederim yorumlarınız için,bahçeye gömdük

Geri