Aşırı yeme

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan a.cakir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

a.cakir

Yeni Üye
Herkese iyi akşamlar. Forumda daha önce bahsetmiştim. Normal yem yemeyen bir kuşum vardı. Hatta bu nedenle aç kaldığından falan bahsetmiştim. Bugün 1.5 yaşındaki yeğenim kafesi çekmiş ve kafes yere düşmüş, daha sonra ne oldu anlamadım kuş yemi yemeye başladı ancak ne başlama :D kuş durmadan yemliğin başında yem yiyor :D kursağı taş gibi oldu ancak hala iştahla yiyor maşallah :D Kuş aşırı yemekten çatlamaz değil mi? :D

Herkese iyi akşamlar. Forumda daha önce bahsetmiştim. Normal yem yemeyen bir kuşum vardı. Hatta bu nedenle aç kaldığından falan bahsetmiştim. Bugün 1.5 yaşındaki yeğenim kafesi çekmiş ve kafes yere düşmüş, daha sonra ne oldu anlamadım kuş yemi yemeye başladı ancak ne başlama :D kuş durmadan yemliğin başında yem yiyor :D kursağı taş gibi oldu ancak hala iştahla yiyor maşallah :D Kuş aşırı yemekten çatlamaz değil mi? :D
Hicbir sey olmaz :D masallah kuşunuza.
Benim de öyle bir yavrum var. Annesi beslemiyordu. Elde besleyerek yeme düşürdüm kuşu. Elde beslenmesinden diye düşünüyordum bu zamana kadar. Halen daha aşırı yem yiyor. Kursağını boş hiç görmedim.
9b8320168791c40c3d66122f64b4e06f.jpg

Yani kısacasi endiseye mehal yok sağlıkli oldugunun gostergesi

Geri