Aşırı sulu dışkı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ahmet42
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ahmet42

Yeni Üye
Kuşum bu sabahtan beri çok sulu yapıyor ve diğer günlere göre biraz sessiz dışkı kısmı çok cıvık değil ama etrafı çok su nedeni ne olabilir?

Ekli dosyalar

• DSC_0009.JPG
    DSC_0009.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 55
  • DSC_0010.JPG
    DSC_0010.JPG
    1.1 MB · Görüntüleme: 51
Suluğuna elma sirkesi damlat belki bir düzelme olabilir.
@Selçuk YÜKSEL abi bi yardımcı olur musun arkadaşa?

Dışkı resmi çekerken peçeteyi dışarı çıkarın net çıksın resim. Ayrıca 2-3 dışkı yaptıktan sonra çekin

Elinize alıp bir muane edin göğüs kemiği bellimi

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dışkı resmi çekerken peçeteyi dışarı çıkarın net çıksın resim. Ayrıca 2-3 dışkı yaptıktan sonra çekin
Dün ve bugün suyuna sirke koydum sanki daha düzgün gibi bi sorun var mı aspur veriyorum patates de vericem ama üstünde bi halsizlik var ilaç almalı mıyım? Ve ayakları sanki çok kuru mantar ya da herhangi bi sorun var mı? Krem sürebilir miyim

Ekli dosyalar

• DSC_0021.JPG
    DSC_0021.JPG
    941.6 KB · Görüntüleme: 37
  • DSC_0020.JPG
    DSC_0020.JPG
    949.4 KB · Görüntüleme: 38
  • DSC_0014.JPG
    DSC_0014.JPG
    1.2 MB · Görüntüleme: 39
Kuşta halsizlik var mı? Tüneği biraz aşağa takın kuş eğik durmasın

Kuşta halsizlik var mı? Tüneği biraz aşağa takın kuş eğik durmasın
Öğlen çok halsizdi normalde beni çıkarın diye kafesin kapısında beklerdi bugün çıkmak istemedi şimdi patates yedirdim biraz şuan pek halsiz değil. Telefona baktığı için eğilmiş tünekten dolayı değil :)

Şuanki dışkısını da paylaşır mısınız hasta olup olmadığına emin olamadım.

Şuanki dışkısını da paylaşır mısınız hasta olup olmadığına emin olamadım.
Şuan bu şekilde ama gün içinde çok fazla değişiyo bazen çok sulu oluyo bazen çok katı ve renkleri de farklı farklı oluyo 2 gündür patates veriyorum yemine aspur da var sirkeli su da veriyordum ama bugün vermedim çünkü sirkeyi mi sevdi neden bilmiyorum ama tüm suluğu bitiriyo sirke olduğu zaman bi zararı olur mu devam ediyim mi sirkeye

Ekli dosyalar

• DSC_0022.JPG
    DSC_0022.JPG
    1.2 MB · Görüntüleme: 28
  • DSC_0023.JPG
    DSC_0023.JPG
    1.4 MB · Görüntüleme: 29
Patatesi meyve , sebze vs kesin sadece tohum yesin ve yarın yine dışkı paylaşın. Sorun yok gibi. Bide isal dediğiniz dışkı dışkının katı kısmı da su gibi mi yoksa çevresi mi çok ıslanıyor ?

Geri