Ağzını açıp kapama

Kuyruğu tik tik atmıyor. Ne zamandan beri böyle? Bide burun deliklerini kontrol edebilir misiniz?

Kuyruğu tik tik atmıyor. Ne zamandan beri böyle? Bide burun deliklerini kontrol edebilir misiniz?
Burun delikleri temiz akıntı yok kuyruğu çok az ağız açma kapama zamanında hareketli 2 haftadır geçer diye dusunmustum

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gördüğüm kadarıyla genelde iş yerinde oluyorum hapşırma tarzında ses çıkarıyor

Suluğundaki suyuna beş damla limon damlatın. Suyu düzenli değiştirin ve iki üç gün bu şekilde yapın. Günlük taze meyve sebzesini verin.

Suluğundaki suyuna beş damla limon damlatın. Suyu düzenli değiştirin ve iki üç gün bu şekilde yapın. Günlük taze meyve sebzesini verin.
Hergun zaten taze su kullanıyorum limanda damlatirim her mama veriyorum ama pek fazla yemiyor 2 gündür sarımsaklı su veriyorum onu vermeye devam edeyim mi

Hergun zaten taze su kullanıyorum limanda damlatirim her mama veriyorum ama pek fazla yemiyor 2 gündür sarımsaklı su veriyorum onu vermeye devam edeyim mi

Sarımsaklı su vermeyin çok. Arkadaşın dediği gibi biraz limon damlatın. Sıcak tutun. Ceryanda kalmasın. Eğer geçmezse antibiyotik tedavisi uygulaman gerekebilir. Elinizde vitamin varsa vitamin de verim toparlar belki

Geri