Ağzını açıp kapama sorunu

Benımkındede normalde sıkıntı hiç yok hersey normal duruyor. Gunde birkaçkere falan yapmaya basladı şu iki gundur videodaki gibi görüntü sergiliyor anlayamadım gitti.

Kuşların esneme hareketidir bu hareket, eğer kusuyorsa kustuğu şeyi koklayın, pis kokuyorsa kursak mantarı olabilir. Onun dışında ortam sıcaklığı 23 25 derece olması lazım kuşların sıcaklamaması veya üşümemesi için. Sıcaklarında da bu hareketi yaparlar. Eğer hiçbiri yok ise kuyruk titremesi varsa solunum yollarında bir problem olabilir. Sorun bu da değilse midesi yediği yemi eritmediğinden yapıyor olabilir bu hareketi, yemin bayatlamamış olmasına dikkat edin ve kafeste mineral blok bulundurun.

Bazen kuşlar bu hareketi yem kabuğu vs. boğazına yapıştığında da yapar ama en fazla 1 gün sürer büyük ihtimal ordan o kabuğun çıkması.

Dışkıda problem ya da halsizlik durumu yoksa büyük ihtimalle uyumak istiyor ve esniyordur. Rahat uyuması için kuşunuza sessiz bir ortam oluşturabilirsiniz :)

Uykuları gelince muhabbet Kuşları bu hareketi yapar ama ardı ardına bu kadar fazla yapıyor olması tuhaf bir durum maydanoz fln verdinizmi

İnce yapraklı sebze vermedim sindirim sıkıntısı olabilirmi peki. Daha onceleri kuş kumu kullanıyordum şuanda mevcut degil kuş kumu yerine mineral blok düşünmekteyim. Faydası olabilirmi?

İnce yapraklı sebze vermedim sindirim sıkıntısı olabilirmi peki. Daha onceleri kuş kumu kullanıyordum şuanda mevcut degil kuş kumu yerine mineral blok düşünmekteyim. Faydası olabilirmi?
Kum kullanmayın mineral blok kalamar kemiği gaga taşı yeterli

Dışkısında halinde hareketinde sorun yoksa alışkanlık yapmıştır

Geri