Ağız açıp kapama sorunu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan flamtr34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Doktor 4 damla ver diyodu 3 damlada verdigi ilacı bnde öyle yapmıştım verdigi ilacıda az kalınca test edim dedim ağız ac kapama sorunu geçecek mi diye 4 damla vermiştim karnıda çok şişti düzelmiyordu dal darı dan şüphe ettim

Fazla darı kuşta obeziteye sebep olabilir bu da karaciğer yağlanmasına sebep olabilir kuş uçamaz hale gelir hastalanır. Eğer sürekli sık sık darı yediyse lipom kisti oluşmuş olabilir. Zaten lipom yani yağ bezeleri sarı renkli olur ve yumuşak dokuludur.

Doktor 4 damla ver diyodu 3 damlada verdigi ilacı bnde öyle yapmıştım verdigi ilacıda az kalınca test edim dedim ağız ac kapama sorunu geçecek mi diye 4 damla vermiştim

Fazla darı kuşta obeziteye sebep olabilir bu da karaciğer yağlanmasına sebep olabilir kuş uçamaz hale gelir hastalanır. Eğer sürekli sık sık darı yediyse lipom kisti oluşmuş olabilir. Zaten lipom yani yağ bezeleri sarı renkli olur ve yumuşak dokuludur.
Yem yemiyor diye ölen Kuşa dal darıyla beslemiştim acaba Ondan mı karnı şişmesi azalmadıki doktorun verdiği ilaç galiba o şişliği indiriyordu anlmadımki hocam kuşun iştiha iyidi yem yerdi birden beri kesmişti yem yemeyi demekki ölcegi belirtiler ölüm belirtilerinde vücutta şişlikde oluyormuş bilmiyordm onu

Yeni bir kuş edinirsin. Ama şimdi değil. Hazır hissettiğinde

Geri