aç kaldılar

Geceninrüyası

Meraklı Üye
1 aylık muhabbetler anneleri beslemiyor diye ayırdığımdan beri bir şey yemiyor. Ne yapacağım? Farklı şeyler versem de yemiyorlar. Lütfen yardım edin ölecekler böyle giderse

Kafesin tabanına yem serpin.Kafesteki tünekleride çıkarın

Kafesin tabanındalar dal darıyı elimde ufalayıp serpiyorum onu kolau yerler değil mi çünkü çok halsiz düştüler uyuyup duruyorlar
Benim tavsiyem kuş yemlerini varsa bir havanda az birşey döv kırılsınlar sonra kafes tabanına dök yerler. Ben kendi yavru muhabbet kuşuma ayrıca markette satılan küçük kavanozdaki bebek mamalarından vermiştim. Çay kaşığı ile uzatınca yiyordu ama dikkat et soğuk olmasın ılık olacak.

Benim tavsiyem kuş yemlerini varsa bir havanda az birşey döv kırılsınlar sonra kafes tabanına dök yerler. Ben kendi yavru muhabbet kuşuma ayrıca markette satılan küçük kavanozdaki bebek mamalarından vermiştim. Çay kaşığı ile uzatınca yiyordu ama dikkat et soğuk olmasın ılık olacak.
Elimden bir şey yemiyorlar ki henüz ama dal darı zaten o mantıkta değil mi? Şu an azar azar da olsa yemeye başladılar. Kabuklarını kolay kırıyorlar diye biliyorum dal darıların. Bakalım biraz daha gözlemleyeyim teşekkür ederim

Diğer konuda da yazdım anne babasının yanına koyun. Anne ya da baba dövüyormu takipte kalın. Her anne bana dövmez onları yedirince tekrar ayırın

Geri