8 yaşındaki kuşumda lipom

Sizinle konuştuğumuzun akşamına yakınlarda bi veteriner vardı oraya da götürdüm çünkü yemekten içmekten kesildi. tümör ve fıtık olduğunu söylediler röntgen çektiler. fotoğraflarını ekliyorum. Acil ameliyat olması gerekiyormuş. İstanbul üni. Cerrahpaşa hayvan hastanesine yönlendirdiler. Cuma gününe randevu aldım orda son durumu hakkında konuşucaz. O zamana kadar da ağrı kesici, antibiyotik ve çeşitli vitaminler verildi. Onları da ekliyorum. İlaçları kullandığımdan beri çok şükür daha iyi iştahı falan açıldı. Ama maalesef iyileşmesi ameliyat olması gerekiyor ve küçücük bedeni o ameliyatı kaldırır mı onu da bilmiyorum her şey cuma hünü netleşicek

Çok geçmiş olsun. Fıtık olan yerdeki apseyi boşaltacaklar. Tümör de usta elde inşallah alınır çok geçmiş olsun 🤲

Rica ederim, bekliyoruz ☺
Bu arada gözde hanımla da görüştük. Operasyona uygun bir çocuk olmadığını söyledi Genelde bu tip çocuklarda ilaç tedavisi ile ağrısının sızısının azalmasını ve hayatına öyle devam etmesini amaçlıyoruz dedi. Ama isterseniz gelin muayene edelim dedi

Bu arada gözde hanımla da görüştük. Operasyona uygun bir çocuk olmadığını söyledi Genelde bu tip çocuklarda ilaç tedavisi ile ağrısının sızısının azalmasını ve hayatına öyle devam etmesini amaçlıyoruz dedi. Ama isterseniz gelin muayene edelim dedi
Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz

Geri