50 günlük kuş solunum problemi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Seeda
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Seeda

Yeni Üye
Merhaba
Kuşu 15 gün kadar önce aldım eve geldiğinde hasta olduğunu anladım ama aldığım kişi korkudan hızlı nefes aldığını söyledi ancak geçmeyince veterinerle görüşerek 5 gün enrocure %10 sabah akşam 1 damla kullandık. Suluğuna aviast damlattım. Hareketli neşeli yem yiyor ancak akşamları çok rahatsız oluyor sürekli gagasını birbirine vurup dili dışarda nefes alıyor. Nefes alırken de kesik kesik hırıltılı ses geliyor. Aynı zamanda kanadı gelişmediği için ve aldığım kişi hiç uçurmadığı için uçamıyor da. Zaten çok yorulduğunda nefes nefese kalıyor. Başka ne yapabilirim bilmiyorum. Eğer böyle bir sorun yaşayan varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

Solunum yolu enfeksiyonlarında doksisiklin, eritromisin etken maddeli ilaçlar kullanılır. Video atarsanız eğer iyi olur. Size tavsiyem veterinerden hiprodoxi ya da doksimis alın. Tam dolu suluğa 6 damla ekleyin. 5 gün boyunca kullanın. İlaçlı su hergün değiştirilecek. Geçmiş olsun.

Solunum yolu enfeksiyonlarında doksisiklin, eritromisin etken maddeli ilaçlar kullanılır. Video atarsanız eğer iyi olur. Size tavsiyem veterinerden hiprodoxi ya da doksimis alın. Tam dolu suluğa 6 damla ekleyin. 5 gün boyunca kullanın. İlaçlı su hergün değiştirilecek. Geçmiş olsun.
bu şekilde yükleme yaptım ama umarım doğrudur. Teşekkür ederim

Geri