4. yumurtada geldi

Mhbtksu06

Meraklı Üye
Merhaba @Sakuram hocam 4.de geldi maşAllah sizce doluluk oranı nedir ?
Hocam tesadüfen bir kabus gördüm kalktığımda yuvalığa baktığımda 4. yumurtada gelmişti :D

Ekli dosyalar

• IMG_20180118125052.jpg
    IMG_20180118125052.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 22
İlk yumurta şu an 7. gününde, annenin kuluçkaya girdiği süre ile 8 gün olması gerekiyor. Bir 3 gün sonra ilk yumurtayı kontrol edip görebilirsiniz. Sonrasında 2 gün arayla diğer yumurtalar kendini belli edecektir.
Hayırlı olsun.

Rica ederim ne demek.

Hocam bu nereye kadar yumurtlucakya zaten yatıyor yoruluyor zavallı.

Bakıma göre değişir, 6 adet de olur 8 adet de. Değişebilir, belki de daha az.

Nasıl yani hocam bakım iyi olduğu için mi çok yumurtluyor.

Birinci yumurta boş ama üstünü çizmedim keşke çizseydim şuan atardım bulamıyorum 1. yumurta hangisi
Hocam birde yumurtaları altından aldım talaşların altına felan bakıyor boş olduğunda alırsam sıkıntı olur mu?

Bence olmaz ama her kuşa göre değişir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yabani değilse evcilse yani sana kızmıyorsa yumurtalarına dokununca sen bilirsin

Bence kalsın ne olur ne olmaz

Elimi sırıyor ama erkek muhabbet kuşuna gaga dahi atmıyor bana saldırgan

Benimde öyle bende bir erkek yar benim başımda olsa dayanamam dibinden ayrılmıyo oyun yapıp duruyor okşuyor pek yanında ben darlandım o darlanmıyor [emoji23]

Bir şey sorucam erkek muhabbet kuşum şuan 5-6 yaş aralığında bir şey eskiden deli gibi kur yapıyodu elimi ısırıyodu hatta kusuyodu hemen çok kızışmıştı şuan hiç kur yaptığını görmüyorum

Birinci yumurta boş ama üstünü çizmedim keşke çizseydim şuan atardım bulamıyorum 1. yumurta hangisi
Hocam birde yumurtaları altından aldım talaşların altına felan bakıyor boş olduğunda alırsam sıkıntı olur mu?
Boş olan yumurtalardan emin olduğunuz zaman alıp atma işlemi yapabilirsiniz, sıkıntı olmaz aksine iyi olur. Ancak emin olmadan yapmayın.

Dediğim gibi bir takvim aldınız mı?

Bir şey sorucam erkek muhabbet kuşum şuan 5-6 yaş aralığında bir şey eskiden deli gibi kur yapıyodu elimi ısırıyodu hatta kusuyodu hemen çok kızışmıştı şuan hiç kur yaptığını görmüyorum

Bilmm benimki hep kuduruk neşeli

Geri