4 aylik ciftimi değiştirmeli miyim acaba ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan ebayirr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ebayirr

Meraklı Üye
Merhabalar 4 ay önce üretim haneden aldığım yumurtalı çiftim ( kuşta yumurta vardı evde kafese yumurtladi) 4 aylik tüm denemelerime rağmen halen yumurtlamadı ayırma yöntemi denedim mama takviyesi yaptım vitamin verdim kızıştırıcı yem verdim bırakın yumurtlamayı yuvaya bile girmedi girmeyi de geçtim kafasını bile sokmadı birde kuşlar çok korkak suluklarını bile değişirken kafeste kıyamet kopuyor yumurta alsam bile herhalde büyük bir ihtimalle kıracaklar acayip stres yapıyorlar bu kuşları değişmeyi düşünüyorum siz benim yerimde olsa idiniz ne yapardınız ?
3da4b8ba304473cc33347473d55c39f4.jpg
813241280c480115d1a230e8010a4f86.jpg
a346585431d1f90f38b4deef10121364.jpg
f0992e2eadcf9b90b30945cf8e173367.jpg

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben kuslarin alismasini saglardim. 4 ayda nasil alisamadilar. Alismalari icin ne yaptiniz.

Ben kuslarin alismasini saglardim. 4 ayda nasil alisamadilar. Alismalari icin ne yaptiniz.
Hocam bunlar üretim hane kuşu insan görmemişler düzgün alışması içinde çok cabalamadim yavru alabilmek için ama korkaklık var korkaklık var [emoji16][emoji16]

Hiç çiftleştiler mı? Erkek yavru gibi duruyor
Yok Hocam ne yazık ki ben görmedim zaten korkaklık tan benim yanımda yapacaklarını da zannetmiyorum acayip urkekler dışı geldiğinde kafase yumurtladi ama kızgınlık miydi yoksa çiftleşme gerçekleşti ondan mıdır bilemiyorum

Yok Hocam ne yazık ki ben görmedim zaten korkaklık tan benim yanımda yapacaklarını da zannetmiyorum acayip urkekler dışı geldiğinde kafase yumurtladi ama kızgınlık miydi yoksa çiftleşme gerçekleşti ondan mıdır bilemiyorum

Anladım dediğim gibi erkek yavru gibi görünüyor yavru da bilindiği üzere çiftleşmez. Siz bilirsiniz biraz zamana da bırakabilirsiniz. Erkeğin büyümesi için . Değiştiredebilirsiniz

Geri