3 gündür hasta veterinerede götürdüm ama sizdende akıl alayım dedim

yucelsimsek6058

Yeni Üye
Selamin aleyküm

6 aylık muhabbet kuşum 3 gündür sesizdi sonradan isal diye az bir patates haşladım düzeldi sanırım bu seferde kabuz oldu siyah dışkısı var ve popusuna yapılıyor bende sürekli temizlemeye çalışıyorum dün veterinere götürdüm oda bana megatril önerdi ve aldım suluğuna 2 fıs atıyorum dediği gibi ama korkuyorum kul kusmayada başladı veteriner bana tüy dökümü nedeni ile biraz normal birde ismini söyleyemediğim bir nedenden antibiyotik başlattı fakat dizlerinde bu dönemde önereceği bişeyler varsa paylaşabilirmisiniz kuş çok hareketsiz okadarda konuşuyordu elimden fazla birşey gelmemesi üzmektedir.

Şimdiden bilgilendirmeleriniz için tşk ederim

3299cfa9c488e8c36f266d88d238c9c3.jpg

3d80aab5d54d29f11d7047dd7e3b780d.jpg

c5d8d8f6b0f0dcc5f14d085d857d361c.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yok bu el sabunları fiskiyesi gibi bir aparat takılıyor sordum veterinere özellikle iki kere suluğa bas dedi günlük bu işlemi yapmamı istedi

Kullandığınız antibiyotik sindirim sisteminenetki eden bir antibiyotik etki etmesi lazım

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

5 gün boyunca kullan dedi veteriner ama şuanda popoya yapışan dışkı yok fakat halsizlik ve ağız çevresi sanırım kusuyor ve yapışıyor bende temizliyorum sürekli şimdi bir arkadaşım yumurta bebek bisküvisi havuç gibi bir karışım yap dedi deneyeceğim ama iştahıda iyi yemliğe gitmese korkacağım fakat kusması ürkütüyor beni

Kuşun hasta olduğu dış görünüşünden bile belli tedaviye devam edin daha dün gitmiş hekime zaten. Gelişmeleri bizle paylaşırsanız iyi olur.

Tamam üstadımın gün ve gün yazacağım

5 gün boyunca kullan dedi veteriner ama şuanda popoya yapışan dışkı yok fakat halsizlik ve ağız çevresi sanırım kusuyor ve yapışıyor bende temizliyorum sürekli şimdi bir arkadaşım yumurta bebek bisküvisi havuç gibi bir karışım yap dedi deneyeceğim ama iştahıda iyi yemliğe gitmese korkacağım fakat kusması ürkütüyor beni

Kuşa havuç verme sakın zaten ishal kuş veriyorsan dal darı ve yemi olsun yeter 5 günün sonunda sade haşlanmış yumurta verirsin bende aynı hastalıktan müzdaliptim senin kullandığım ilacın benzerini kullandım şuanda kuşum iyi

Bugün kuş biraz daha iyiydi inş bir düzelme görüyorum bakalım sevindiğim tekşey kusmuyor artık yarın akşama umarım çok daha iyi olur

Arkadaşlar kuş dün resmen canlanmıştı şimdi tam tersi kafesin altına inmiş ve ölmek üzere artık gözlerini dahi açamıyor benim işede gitmem gerekiyor. Çok üzülüyorum ama elimden başka birşey gelmemekte yine yardımlarınız için tşk ederim

Ve ölüm gerçekleşti inanın bu kadar üzüleceğimi tahmin etmiyordum 10 kelime öğrettim o kadarda aileme alışmıştı.

Neyse Allah her canlıya sağlık versin inşaAllah

Basiniz sagolsun. Uzuldum gercekten

Başınız saolsun

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Geri