1 aydır tüyde

Cansunur ÖZEN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar dişi kuşumu 1 ay önce aldım aldığımdan beri tüyde ve sürekli uyuyor . Tüy bu kadar uzun sürer mi

Sürekli uyuyorsa bir hastalığı olabilir. Tüy 1.5 ay kadar sürebilir.

Rica ederim. Umarım hasta değildir. Dışarıda aktifse sorun yok.
Selçuk abi dişinin poposundaki tüyler yok 1 aydır böyle tüyde olduğundan dolayı diye düşünmüştüm ama dışkısı da yapışıyor sürekli
IMG_4525.PNG

Tüyde olmasıyla alakalı değil. Net bir dışkı resmi paylaşın.

Bu şekilde

Ekli dosyalar

• IMG_4621.PNG
    IMG_4621.PNG
    2.6 MB · Görüntüleme: 22
  • IMG_4620.PNG
    IMG_4620.PNG
    1.8 MB · Görüntüleme: 19
Dışkısı normal görünüyor. Kuşların uyku saatleri sabit olsun. Ve en az 8 saat uyusunlar. Ayrıca suluklarına 6 damla sirke katın 3 gün. Sonra yine 3 gün multi vitamin ve probiyotik katın. Sonra vitamini kesip probiyotiğe devam edin. İsal veya başka anırmal şey görürseniz yazın.

@Selçuk YÜKSEL Hocam hava kararır kararmaz karanlık odaya alıyorum sabaha kadar uyuyolar. Mesajınızı Yen'i gördüm vitamin falan kullanmadım şimdiye kadar. Bugün dışkısı çok sulu
IMG_4745.JPG
IMG_4744.JPG
IMG_4746.JPG

Sirke kattıktan sonra mı böyle oldu dışkı yoksa hiçbirşey yapmadınız mı ?
Eğer birşey yapmamışsanız dediklerimi yapın. Anormal gelişme olursa da yazın.

Sirke kattıktan sonra mı böyle oldu dışkı yoksa hiçbirşey yapmadınız mı ?
Eğer birşey yapmamışsanız dediklerimi yapın. Anormal gelişme olursa da yazın.
Hiç bi şey yapmamıştım . Şimdi ilk önce ben 3 gün sirke katıyorum . 3 günden sonra multi vitamin mi başlıyorum ? Sirkeyle vitamin aynı zamanda kullanılmayacak doğru mu anladım

Dışkısı normal görünüyor. Kuşların uyku saatleri sabit olsun. Ve en az 8 saat uyusunlar. Ayrıca suluklarına 6 damla sirke katın 3 gün. Sonra yine 3 gün multi vitamin ve probiyotik katın. Sonra vitamini kesip probiyotiğe devam edin. İsal veya başka anırmal şey görürseniz yazın.
Multivitamin ve probiyotik önerir misiniz

Hiprachok ve diazyme 256 olabilir. Başka markalar da olur.

Geri