1.Çift kuş Getircem Yer Yadırgarmı

Emrehan Gül

Yeni Üye
SA İYİ FORUMLAR Bİ ARKADAŞIMDAN 1.ÇİFT ALTINDA YUMURTASI OLAN MUHABBET GETİRİCEM KENDİ EVİME YARIM SAATLİK MESAFEDE ARABA İLE GETİRCEM YER YADIRGARMI NE YAPMAM LAZIM BİLENLER TAKTİK VEREBİLİRMİ ?

Muhabbet kuşları çok zeki canlılardır. Şuan ki bulundukları yerde uzun zamandır yaşıyorlar ise yer ve sahip değişimini yadırgamaları muhtemel. Yavru bekliyor olmaları yuvadaki dişi muhabbet için sıkıntı yaratabilir.

Muhabbet kuşları çok zeki canlılardır. Şuan ki bulundukları yerde uzun zamandır yaşıyorlar ise yer ve sahip değişimini yadırgamaları muhtemel. Yavru bekliyor olmaları yuvadaki dişi muhabbet için sıkıntı yaratabilir.
ALTINDA YUMURTA VARMIŞ BENIM KORKUM KENDI EVIME GELINCE YUMARTALARI KIRARMI YADA YUVADAN ATARMI ?

Dişi muhabbetin psikolojisini bilmek net birşey demek mümkün olmasa gerek. O yüzden yumurtayı kırar yada yuvadan atar diye birşey diyemem. Bu evler arası değişim şimdi olmak zorunda mı? Yavrular çıkınca olsa olmaz mı.

Yer değişikliği kuluçkayı (genelde) olumsuz etkiler ve dişi yumurtalara yatmaz. İmkan varsa yavruların çıkıp yeme düşmesini bekledikten sonra kuşları almanız en doğrusu olur.
(Not: Tamamen büyük harf ile konu başlığı ve yorum yazmak forum kurallarına aykırıdır.Konu başlığını küçük harf olarak değiştiriyorum.Sizde yazılarınızı küçük harf kullanırsanız uygun olur.)

Kusun karakterine gore degisir buyuk ihtimalle yatmaz yumurtlamayi da kesebilir 20 25 gunluk yavrusu olan cift alin daha iyi olur samimi arkadasiniz mi bilmiyorum cok tanimiyosaniz bos yumurta koymus olabilir cift olmayan kuslari bile bir yumurta yapti arkasi gelir diyerek satiyorlar

Geri