Şişme

ERT21

Yeni Üye
Muhabbrt kuşum böyle şişiyor

Ekli dosyalar

• 20190413_171056.jpg
    20190413_171056.jpg
    983.8 KB · Görüntüleme: 26
  • 20190413_171028.jpg
    20190413_171028.jpg
    961.2 KB · Görüntüleme: 24
Ben bir gariplik sezmedim ama bir tuhaflık varsa ve bununla ilgili bilgisi olan biri yorum yapacaktır sağlıklı günler dilerim.

Son düzenleme:
Fotoğrafta anormallik gözükmüyor ama gün içinde ara ara tüylerini kabartıp(şişiyor gibi gözüküp) anlık olrak silkinebiliyor tüylerini düzeltmek amacıyla eğerki şişme olarak bunu kastediyorsanız normaldir yada bazen uyurken tüylerini kabartıp uyuyabiliyorlar normal zamanda buda normaldir.

Fotoğrafta anormallik gözükmüyor ama gün içinde ara ara tüylerini kabartıp(şişiyor gibi gözüküp) anlık olrak silkinebiliyor tüylerini düzeltmek amacıyla eğerki şişme olarak bunu kastediyorsanız normaldir yada bazen uyurken tüylerini kabartıp uyuyabiliyorlar normal zamanda buda normaldir.
Eyüp usta göğüs düz kalça sanki kabarık veya bir şişlik var gibi duruyor. Alıcı gözüyle bak hele. Video atarsa daha net görüntü olur herhalde

Eyüp usta göğüs düz kalça sanki kabarık veya bir şişlik var gibi duruyor. Alıcı gözüyle bak hele. Video atarsa daha net görüntü olur herhalde
İlk fotoğraf biraz öyle ama ben anlık kuşun hareketinden kaynaklı öyle gözüküyor diye düşünmüştüm birkaç farklı açıdan fotoğraf veya video ile belli olur.

Geri