Şişman mıyım ben ?

edasrngul

Yeni Üye
b32aa78647d57c2313b5eb66de877ba9.jpg
50eefe5fc0bc1afeaf1f47a7456165fb.jpg

Günaydın arkadaşlar, üstteki kuşumda sizce şişmanlık başlangıcı gibi bi problem olabilir mi? Ne bileyim biraz yağlanmış olabilir mi? Ya da bu şekilde belli olur mu..
b32aa78647d57c2313b5eb66de877ba9.jpg

yok şişman görünmüyorsun kuş kardeş :D ancak plastik değil de ahşap tüneğe bassan ayakların daha rahat olur buda benden sana tavsiye. sahibine söyle değiştirsin tüneğini

Bence sana şişman diyenler senin fitliğini kıskanıyor dostum :D Kulak asma sen onlara. Çok yakışıklı ve fit bir delikanlısın. Cinsiyetinizi ayıramadım belki de bir hanım efendisindir :D Ama fitlik konusunda hemfikiriz :D

bir gün bir kuşla yazışacağımı hiç düşünmezdim. bu muhabbet kuşları çok başka yaa konuşmayıda geçtiler artık... :D :D :D

Herhangi bir şişmanlık görünmüyor gayet iyi ve güzeller.Kafesin bir değişik versiyonu bende de var telleri çok ince hafif yemlik değiştirken bile güçlük çekiyorum.Pirinç diye bize bulguru verdiler :D

sen benim erkek kuşu görsen ne dersin bilmiyorum, vitaminli yem ile su verdim, uçuşa geçmek için totoyu sabitliyor sonra destekleyip uçuyor,geçenlerde salak oğlum iniş yapamadı toto üzerine acil iniş yaptı :):):), bu arada arkadaş plasti tünk demiş, ben ona katılmıyorum,plastik tünekleri çöpe attım gittim,ağaç tüneklerden alıp taktım.

Herhangi bir şişmanlık görünmüyor gayet iyi ve güzeller.Kafesin bir değişik versiyonu bende de var telleri çok ince hafif yemlik değiştirken bile güçlük çekiyorum.Pirinç diye bize bulguru verdiler :D

b8c8055040e7ea39d452c96629951352.jpg

Bu da cicomuz 3 haftalık [emoji1] Çok çirkefler ama ‍♀️ Biri bağırınca hepsi bağırmaya başlıyor aşırı korkuyorum [emoji23]

b8c8055040e7ea39d452c96629951352.jpg

Bu da cicomuz 3 haftalık [emoji1] Çok çirkefler ama ‍♀️ Biri bağırınca hepsi bağırmaya başlıyor aşırı korkuyorum [emoji23]
Beyaz tüyler çıkmaya başlamış maşallah.Şöyle bir beyaz kan sahibi olamadım yeşil ve sarı benimkiler hep.Sanki bu erkek gibi duruyor

Alt rengi beyaz olduğu kesinde mavi renkte karışabilir.Ama bence beyazdan sonra mavi nazar boncuğu gibi güzel duruyor o yüzden çekinik parçalı yavrular daha güzel duruyor.Darısı başımıza artık

Geri