İshali gidiyor hasta…

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Limon34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Limon34

Meraklı Üye
merhaba kuşumun dünden beri ishali gidiyor yani dışkısı bir ara düzeliyor sonra sıvı hale dönüyor ilk başta çok umursamadım ara sıra böyle oluyordu çünkü birkaç gündür düzeliyordu fakat dün geceden beri bu sıvı dışkı fazlalaştı sabaha kadar başında bekledim bir ara düzeldi bir iki tane sonra tekrar oldu sabah baktım bayağı olmuş çok üzüldüm birazda kusma olmuş yeminden sadece aspur tohumunu yiyor geri kalan tohumları neredeyse yemiyor diyebilirim şimdi ona dal darı veriyorum ve yulaf suyuna da vitamin kattım o benim bir parçam gibi lütfen yardımcı olabilir misiniz bu arada tüy döneminde şuan kafasında dikenleri var o da benim yüzümden oldu sanırım yulafı fazla kaçırdığım için , bu arada keyfi çok yerinde ötüyor mutlu birkaç dışkı yapınca atacağım buraya

Ümit hocam vitaminin içinde b vitamini var haftada iki veriyorum her zaman ve probiyotik veriyorum haftada iki kez, sanırım yulaf yüzünden tüye girdi çünkü ben ishal olduğu için fazla vermiştim şuanda da veriyorum iyicene düzelsin diye birazdan kaldıracağım bir daha inşallah gerekmezde öbür hafta veririm

Ümit hocam yine ishal gidiyor acaba yemden olabilir mi yem bozuk falan olabilir mi ? Şuanda yulaf veriyorum yne maalesef ve dal darı yem başka yem vereceğim @ÜmiT P.

Ü
Yemin dışında ne veriyorsun vitamin ek besin vs ? Yem resmini atarmisin
Az önce yemi değiştim yeni yem istettim gelecek size olanı atayım içinde yoğun bir şekilde aspur tohumu var ve kuşumda sadexe onu yiyordu şuan da dışkı normale döndü tekrar, ek besin olarak elma veriyorum marul çok yemiyor zaten biraz yiyor yumurta veriyorum ve probiyotik ve vitamin
Yediği yem buydu
https://www.hizliresim.com/o1i79af gördüğünüz gibi yoğun bir şekilde aspur var bu temizlenmiş hali

Elmanın fazlası ishal yapar elmayı kes verme yulaf cok verdiysen üst üste onu da verme suyuna sadece probiyotik koy başka bisey verme düzelecektir
Elmayı en son birkaç gün önce yedi o da çok az yulafı mecbur veriyorum ishali kessin diye şimdi dolduracağım probiyotik saolun

Geri