İshal soğuk algınlığı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Mesuttt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mesuttt

Meraklı Üye
Abiler iki hafta önce yine soğuktan ishal olmuştu geçti 2 gün önce yine başladı limon ve sirkeli su verdim geçmedi bu gün daha kötü olmuş eve geldim bitkin halde ağzından salya gelmiş hiç yem yememiş ölecek gibi duruyor kafesin üstünü örttüm LED ışık yaktım sıcak kalsın diye acıl yapmam gereken birşey var mi? @Recai @FındıkBaba

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım. Kusma var değil mi?
Kusma var abi şuan annemi acile getirdim cekemicem sabah anca çekerim inşallah ölmez hiç yem yememiş bir kaç kakayi çektim

Kusma var abi şuan annemi acile getirdim cekemicem sabah anca çekerim inşallah ölmez hiç yem yememiş bir kaç kakayi çektim
Eve vardığında yumurta haşla, sarısını su ile muhallebi kıvamına getir. Çay kaşığı ya da şırınga ile kuşa yedir. Ve de kuşları ayır..

Eve vardığında yumurta haşla, sarısını su ile muhallebi kıvamına getir. Çay kaşığı ya da şırınga ile kuşa yedir. Ve de kuşları ayır..
Ve son olarak ev çok soğuk değil zaten daha son bahara yeni girdik sayılır sabahları uyanınca bende üşüyorum ama kafesin üzeri hep örtülü bu sorun sadece dişide var erkek baya dayanıklı bu hassasiyetini sebebi nedir ?

Ve son olarak ev çok soğuk değil zaten daha son bahara yeni girdik sayılır sabahları uyanınca bende üşüyorum ama kafesin üzeri hep örtülü bu sorun sadece dişide var erkek baya dayanıklı bu hassasiyetini sebebi nedir ?
Bağışıklığı güçlü olmayabilir dişinin ve de ortam koşulları ( kafes temizliği vs.) dediğim gibi kuşları mutlaka ayır.
Rica ederim.

Bağışıklığı güçlü olmayabilir dişinin ve de ortam koşulları ( kafes temizliği vs.) dediğim gibi kuşları mutlaka ayır.
Rica ederim.
İçim rahat etmedi şimdi hemen eve gidiyorum abi tuvalet kağıdı sericem mamayı yapıp vericem sonuçlar çıkana kadar vicdanı rahat etmedi

Rica ederim.
Bir saat bekledim dışkı yapmadı son hali bu

Bir saat bekledim dışkı yapmadı son hali bu
Acilen dediğim şekilde, kuşu besle. Ve dışkı yaptığında fotoğrafını at saat farketmez, 4ne kadar bakarım.

Acilen dediğim şekilde, kuşu besle. Ve dışkı yaptığında fotoğrafını at saat farketmez, 4ne kadar bakarım.
Abi yedirdim ama çok fazla zorlamak istemedim boğulur ölür diye verdiklerimi ağzında geveliyor geri çıkarıyordu

Veterinerden sulphamezathine alın. Tam dolu suluğa 7 damla ekleyin. 7 gün boyunca kullanın. İlaç kullanımı sırasında kafeste gaga taşı, kalamar kemiği, kum varsa kaldırın. İlacı aldığında direk olarak 1 damla ağzından ver.

Veterinerden sulphamezathine alın. Tam dolu suluğa 7 damla ekleyin. 7 gün boyunca kullanın. İlaç kullanımı sırasında kafeste gaga taşı, kalamar kemiği, kum varsa kaldırın. İlacı aldığında direk olarak 1 damla ağzından ver.
İlacı verdim kursağı çok boştu azda yumurta yedirim dedim öldü

İlacı verdim kursağı çok boştu azda yumurta yedirim dedim öldü
Üzüldüm durumunuza, kötü bir görüntü gerçekten. Ben de birkaç kez bizim kızı hastalıktan döndürmüş bir kişi olarak aynı tedirginliği yaşamıştım sizin gibi. Öldüğünü görmek üzücü...

Geri