İshal mi?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Shouting
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shouting

Meraklı Üye
Dışkısı böyle ishal mi acaba?
20220614_143026.jpg

Evet diski sulu. Yemesi içmesi neşesi nasıl

Evet diski sulu. Yemesi içmesi neşesi nasıl
Yemesinde içmesinde sıkıntı yok. Çok hafif bi halsizlik var gibi. Dişi olduğu için zaten normalde de pek hareketli bi kuş değil, ara sıra oyun oynuyo, kur yapıyo vs. Dal darı versem sıkıntı olur mu?

Evet daldarı verebilirsiniz. Ama ishal önleyici değil. Haşlanmış patates te verebilirsiniz. Ama en önemlisi probiyotik entrobac kullanması lazım haftada bir.

Şu an elimde o ürün yok maalesef. Şimdi araştırdım, maya ile doğal probiyotik yapılabiliyomuş. Size de sorayım dedim, yararı olur mu? Veya sizin bildiğiniz şu anlık yardım etmesi için yapabileceğim probiyotik tarifi var mı?

Maya ile probiyotik tarifini bilmiyorum. Söylediğim probiyotik petshoplarda satilmiyor internetten temin ediniz. O gelene kadar haşlanmış tuzsuz patateste verebilirsiniz.

Evet daldarı verebilirsiniz. Ama ishal önleyici değil. Haşlanmış patates te verebilirsiniz. Ama en önemlisi probiyotik entrobac kullanması lazım haftada bir.
Bu probiyotik ne aralıklwrla damlatılmalı ben şimdş trendyoldan alıcam Röhnfried entrobac yazıyor benimkide ishal ve halsiz maalesef haşlanmış patates verdim şimdilik birde yem olarak eski yemine geri dönğcem bulamamıştım ondan kaynaklı oldu

Yem olarak versele laga da baya içeriği zengin. Bitince eski yemi onu da tedarik edebilirsiniz. Şimdi probiyotik haftada bir veriyorsunuz yarım suluga mercimek tanesi kadar. Ama bunun yanında yine bağışıklığı guclendirici multivitamin gervit te alırsanız çok daha iyi olur.

Yem olarak versele laga da baya içeriği zengin. Bitince eski yemi onu da tedarik edebilirsiniz. Şimdi probiyotik haftada bir veriyorsunuz yarım suluga mercimek tanesi kadar. Ama bunun yanında yine bağışıklığı guclendirici multivitamin gervit te alırsanız çok daha iyi olur.
Teşekkür ederim ama en kaliteli yemi de denedim yemiyor maalesef vitamin de veriyorum

Petshoplardaki vitaminler maalesef ise yaramıyor eğer ordan aldıysanız.yem konusunda seciciyse o zaman eski yeme devam
Probiyotik entrobac damla seklinde değil toz halinde.kullanma kılavuzu içinde yazıyor ayrıca. Geçmiş olsun.🙏🏻

Hayır petshoptan almadım çalıştığım yerde satıyoruz jungle markasının daha önce probiyotik kullanmadım bilmediğim için o şekilde dedim teşekkürler

Petshoplardaki vitaminler maalesef ise yaramıyor eğer ordan aldıysanız.yem konusunda seciciyse o zaman eski yeme devam
Probiyotik entrobac damla seklinde değil toz halinde.kullanma kılavuzu içinde yazıyor ayrıca. Geçmiş olsun.🙏🏻
Birde aspur tohumunu hafta da 1 kez yemine mi karıştırıp veriyoruz

Birde aspur tohumunu hafta da 1 kez yemine mi karıştırıp veriyoruz
Ben komple yemine karıştırıp veriyorum ama ölçüsü var. Aspur oranı yüzde 50 yi geçmeyecek şekilde ayarlayabilirsiniz.cunku yemlerinin içinde zaten aspur var.

Geri