İshal mi

Uygar Acar

Yeni Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşumun dışkısı resmîde gördüğünüz gibi.şuan yaklaşık 16 gündür kuluçkada 6 tane yumurtası var.bu dışkının böyle olmasının sebebi kuluçkada olmasından mı yoksa hasta mı

Ekli dosyalar

• F8E0415A-6356-4039-9013-B7EB931383CF.jpeg
    F8E0415A-6356-4039-9013-B7EB931383CF.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 16
Arkadaşlar kesin bir şekilde bilgisi olan arkadaş cvplarsa memnun olurum sonuçta can bu

Kesin değil öncelikle onu belirteyim. Kesin cevap istiyorsanız veteriner fakültesinde test yaptırmalısınız. Kuşta parazit var. Ense derisine 1 damla vilmectin damlatın. 1 hafta aralarla toplam 3 damla.

Bugün sarımsaklı su verdim 2 gün öncede vitaminli su verdim

Sirke verin vermesine ama çözüm olmaz. Siz vilmectin damlatın.

Sarımsaklı su falan hikaye. Dediğim ilacı kullanın. Eczaneden andazol alıp ağzına bir damla damlatabilirsiniz. 2 gün. İlk gün iki damla.

Son düzenleme:
Şuan kuluçkada olduğu için yakalayıp ele almaya çalışmam strese sokmaz mı.yumurtalarınıda bozmasını istemiyorum

Şuan kuluçkada olduğu için yakalayıp ele almaya çalışmam strese sokmaz mı.yumurtalarınıda bozmasını istemiyorum
Sorun olacağını sanmıyorum. Ama yine de risk almak istemiyorsanız eczaneden sitiraks veya andazol alıp. Yarım suluğa 10 damla kadar damlatın. 2 gün. 10 gün sonra iki gün daha. İlaca başlarken akşamdan suluğu önlerinden alıp sabah 11 gibi ilaçlı su hazırlayıp verin. İlaçlı su hazırlarken suyu iyice karıştırın.

Geri