İsal, yem yemiyor, ne yapacağım bilmiyorum.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Zafer.e
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Zafer.e

Yeni Üye
Arkadaşlar 8 aylik muhabbet kuşum çok hasta. Sıvı kaka yapiyor, bazen siyah sivi bazen yeşil sıvı. Antibiyotik ve isal ilacı veriyorum suyuna dönüşümlü. Ancak bir tane bile yem yemedi nerdeyse 12 saattir aç.. Açlıktan ölmesinden korkuyorum nasil besleyebiliyirm.? Dal dari da yemiyor agzini kitledi resmen açmıyor .. lütfen yardim edin.. resim yukluyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20190204_205335.jpg
    IMG_20190204_205335.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 23
Avidiare kullan şırıngayla direkt olarak 2-3 damla ver günde 2 defa en az 5 gün kullanın

Avidiare kullan şırıngayla direkt olarak 2-3 damla ver günde 2 defa en az 5 gün kullanın

Ben ilcede oturuyorum görev icabı. Burda bir tane petsop var onda da Maxisol isadur diye bir isal kesici bulabildim. Bundan ağzına direk versem bi sorun olurmu ? Bide karni aç suan, ilaci direk nasil verever korkuyorum
Agirlasti kuş, yururken bile zorlaniyor

Onu bilmiyorum ama direkt versen sorun olacağını düşünmüyorum kuşun durumu gerçekten kötü

Sorun olacağını düşünmüyorum kuşun durumu gerçekten kötü direkt ver başka şansın yok

Dışkı fotoğrafı atar mısınız? Şırınga ile elle besleme yapabilirsiniz ağzına yavaş yavaş mamayı basın.

Geri