İnfrared lamba

Mustafacakmak

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar konu açmadan önce baya bi araştırıyorum ama bu konu ile ilgili @ayhanotcuoglu ve @selcukyuksel hocamızdan bilgi istiyorum özellikle benim 2 m2 bir kapalı. Balkonum var buranın sıcaklığı 13 15 dereceleri.buluyyor buraya yağlı radyoter almak istiyorum ama daha ucuza infrared lambalar varmış bundan bir tane kullansam yeter gibi geliyor ama sürekli kırmızı bir ışık. Verdiği için kuşlar sıkıntı yaşar mı şimdiden cevaplar için teşekkürler [emoji3][emoji3]

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seramik ısıtıcılar var onlardan kullanabilirsiniz

Nerede yaşadığınızı bilmiyorum ama artık havalar yavaş yavaş ısınmaya başlıyor. Eğer soğuk bir memlekette yaşamıyorsanız ve kuşların bulunduğu ortam bahsettiginiz sicakligin altına düşmüyorsa masraf yapmanıza gerek olmaz.

Nerede yaşadığınızı bilmiyorum ama artık havalar yavaş yavaş ısınmaya başlıyor. Eğer soğuk bir memlekette yaşamıyorsanız ve kuşların bulunduğu ortam bahsettiginiz sicakligin altına düşmüyorsa masraf yapmanıza gerek olmaz.
Antalya en soğumuş hali.boyle [emoji3] benim korkum yazin yazın üretim kafelerin söküp iki tane büyük salma koyucam dışı erkek buraya havalar serinletici hale gelince üretim kafelerin tekrar kurarim

Antalyada soğuktan değil sıcaktan korkmak lazım bence. Yanlış hatırlamıyorsam bir defa Antalyada açık havada salmada üretim yapan birisini görmüştüm, hep dışarıda durduklarını söylüyordu.

Antalyada soğuktan değil sıcaktan korkmak lazım bence. Yanlış hatırlamıyorsam bir defa Antalyada açık havada salmada üretim yapan birisini görmüştüm, hep dışarıda durduklarını söylüyordu.
Kuluçka döneminde doğrudur hayvan yumurtaya yatmayabilir zaten sıcaklık o kadar rahat

Geri