İlk defa çiftleşmeye çalıştılar.

Herkese merhabalar forumda yeniyim
Temmuz ayında 2 tane muhabbet kuşu aldım biri dişi diğeri erkek Ağustos ayına kadar eş tutmadılar. Bende 19 Ağustosta erkeği değiştirdim yeni aldığım erkekle dişi çok iyi anlaştılar. 19 Eylül'de ilk defa çiftleşmeye çalıştılar ve erkek beceremedi sanırım. Şuan hiç çiftleşmiyolar ve dişi erkeğe çok gaga atıyor kavga ediyorlar ama aynı zamanda yem alışverişi de yapıyorlar. Son olarak eklemek istediğim dişi yuvaya girmeye çalışıyor ama sanki bir korku varmış gibi içine bakıp giremiyor girdiği zamanda bir dakika olmadan çıkıyor. Dişi yuvaya girmek istediği zaman erkek yüksek ses çıkartıyor cız cız diye dişi girmekten vazgeçiyor. Acaba kuşlarım çiftleşir mi? Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler 😊

Öncelikle hoş geldiniz. Öncelikle bize beslenme programınızı yazın. Size tavsiyelerimiz olacak çiftleşmeyle alakalı.

Öncelikle hoş geldiniz. Öncelikle bize beslenme programınızı yazın. Size tavsiyelerimiz olacak çiftleşmeyle alakalı.
Hoş buldum ustam. Beslenme programı olarak pek tecrübeli sayılmam garden mixin karışık yemini veriyorum dün itibariyle içinde aspir ve 6 karışık kanarya yemini vermeye başladım bir defa yumurta maması yapıp verdim. Zaman buldukça havuç rendeleyip veriyorum. röhnfried taubenfit e 50 vitamini sularına katıyorum bir defa çiftleştiklerini görünce kestim ve bugün tekrar sularına koydum.

Size probiyotik alıp kullanmanızı tavsiye ederim her dönemde faydasını görürsünüz. Ayrıca Taubenfit'e çok yüklenmenizi önermem. Daha doru olan Geniş içerikli bir mılti vitamin almak olur. Ayrıca Amino asit desteği de kritik bir öneme sahiptir. Sık sık yumurta verin. Mama şeklinde değilde direkt vermeniz daha iyi olur. Yumurtayı nemli herhangi bir şeyle nemlendirmeyi önermem nemlenince çabuk bozulur yumurta.

İkisi de kızgınlık üreme dönemine girmiş. Çiftleşebilirler.

Size probiyotik alıp kullanmanızı tavsiye ederim her dönemde faydasını görürsünüz. Ayrıca Taubenfit'e çok yüklenmenizi önermem. Daha doru olan Geniş içerikli bir mılti vitamin almak olur. Ayrıca Amino asit desteği de kritik bir öneme sahiptir. Sık sık yumurta verin. Mama şeklinde değilde direkt vermeniz daha iyi olur. Yumurtayı nemli herhangi bir şeyle nemlendirmeyi önermem nemlenince çabuk bozulur yumurta.
Teşekkürler hocam söylediklerinizi uygulayacam.

Teşekkürler hocam söylediklerinizi uygulayacam.
İkisi de kızgınlık üreme dönemine girmiş. Çiftleşebilirler.
Bakalım inşallah 😊

Geri