İlginc bi davranis

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Hasan17
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hasan17

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,bnm 1ciftim var ve 5yumurta yapmışlardı fakat kukuckanin 27. Gününde dışı kuluckadan kalktı yatmadi, bende aksama yumurtaları aldim altından, (atmadan merakından kirdim baktım 1tanesinde ölü yavru diğer 4tanesi bos sari yumurtaydi) hee bide 26.günde falan bunlar yine ciftlesti.
Yumrtalari aldıktan sora yuvaligi degitirdm daha büyük ortasında oyuk olandan aldım taktik bidwha yumurtlar DİE, şuan 20 gün falan oldu hala yumurtlamadi?
İlginç olan ise 1yildir ayni kafes ayni düzen fakat kafesteki 2yemlikten bir tanesini sürekli bosaltiyorlar hagisi yapiyo daha göremedim ama sabah yem koyuyorum aksam bütün yemler kafesin tabanında olmuş oluyor,yemleri eseliyo çok azda yenmiş oluyor,ama 1yemlik boyle? Sizce neden yapıyor olabilir ?

Yavrulugu aldiginiz icin yatmiyor olabilir. Ve boyle yem savuran kuslar icin akilli yemlik cok iyi bir cozum.

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Boyle yapmaya devam ederse zaten o akıllı yemliklere bakacam artik ama nie yapiyoki ? Bide eski yavrulugu gerimi takayim? Ama bu yenisinede girip duruyor icini kemiriyo falan

Yuvaligi kemiriyorsa tamam o zaman. Yuvaya alismis. Yem seciyirdur. Kabuklara bakin hangisini daha cok yiyorsa

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri