çiftleşmenin belirtileri mi ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Kadir677
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kadir677

Yeni Üye
Merhaba herkese sarı olan erkek mavisi jumbo dişi Bazen öpüşürken görüyorum bazen de birbirlerini kaşıyolar bu şekilde çok uzun sürmüyor ama sonra kendi hallerinde Benim dışardan yapabileceğim bir şey var mı ekstra besin olarak bu konularda bilgisizim yuvalık mı takılacak değişik türde yemeleri için taş gibi şeyler mi koyulacak geniş bir bilgiye ihtiyacım var açıkcası şimdiden yorumlarınız için teşekkürler :)

Ekli dosyalar

• asdas.jpg
    asdas.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 18
Eğer kuslar kizismislarsa sabırla rahatsiz etmeden beklemelisiniz bu süre zarfında 3-4 günde 1 mama verebilir siniz hem vitamin mineral alır hemde kızışmalarını sağlar taş dediğiniz sanirim kus kumu hem minarel kalsiyum hazim icin onemlidir. Ben kuşlar kızıştıktan sonra yuvalık takarım kiziştiklarindan emin iseniz yuvalik takip kemirgen talasi veya ince cam talaşı az miktar ekleyerek bırakmanız tavsiye ederim

Yorumunuz için teşekkürler Mamayı kendim mi yapıcam neler içericek ? Nette baktım kuş kumlarına ondan alıcam birde orta boy yuvalık takıcam . Kemirgen talaşıda çoğu kemirgen için ortak kullanılıyor heralde hamster lar içinde aynı şey çıktı bir de kızıştırıcı yem çıktı ona gerek var mı ? bunlar yeterlidir demi geriye kalan şey beklemek :)

Hamster talasi olsun farketmez. mama olarak sitede farkı tariflere ulaşabilirsiniz. Ben kuru mama kullanıyorum genellikle.

Geri