çarpik bacak

Mehmettrk

Meraklı Üye

Yavru 6 7 günlük su an müdehale etmelimiyim sünger tedavisi uyguluycam ama yavruyu elime alırsam Anne bakmaz diye korkuyorum ne yapmalıyım

Hiç başıma gelmedi, mantıken ne kadar erken başlanırsa o kadar başarılı olur diye düşünüyorum, ancak bilen birine danışmak yarar var

Yüzükler satılıyor iki ayağı geçirip tedaviye başlanmalı erkenden benmde 9 ay önce çiftim çarpık bacak yavrusu oldu geç kaldım tedaviye bukadar kötü değil ama bendeki sağ bacak yana doğru eğik kaynamış uçamıyor düzgün yürüyemiyor bian önce tedaviye başlayın.

Nerden bulabilirim bu kepcelerden
facebookda sayfalara bakın satıcılar cok fazla var kelepce bulamassanız sunger karton veya tul corap baglayın bunlarda ıyı gelıormus Allah sıfa versın ınsallah bırde yuvayı deısın bu kuluckadan sonra folluklu yuva alın ve yuvaya talas koyun yoksa carpık bacak kacınılmaz

Teşekkürler Folluklu yuvalik var kulucka bitsin ilk iş degistiricem zaten sünger alicam ama yavru daha çok küçük Anne bakmaz diye korkuyorum

Teşekkürler Folluklu yuvalik var kulucka bitsin ilk iş degistiricem zaten sünger alicam ama yavru daha çok küçük Anne bakmaz diye korkuyorum
Rica ederım sıkıntı olmaz ben 2gunde 1yuva temızlıgı yapıyorum sıkıntı olmadı tül corap varsa onuda baglayabılırsınız sunger de olur hangısını bulursanız

Sünger tedavileri var onları bir araştırın derim

tul corapla bagla ayaklarını onu acamıyorlarmıs youtubede duymusdum cok sıkmadan

Geri