ÜRETİM İÇİN GEREKENLER??

Eren öztürk

Meraklı Üye
Arkadaşlar 1 yaşına yakın bir erkek kuşum var ve üniye gitmeden yavrularını görmek istiyorum nasıl bir dişi alırsam çiftleşirler yani uygun mu yaşı şuan gayet sağlıklı uçuyor konuşuyor ?

Yasi uygun. Sen almican o secicek esini :) yani gotur guvendigin bi petshopa sal. Hangi disi yanina yanasir ilgi gosterirse onu alirsin. Bu 5 dk olmaz bi kac saat dursun sende izle. Sonra buyuk kafes. buyuk plastik folluklu yuvalik. Akilli yemlik kalamar kemigi. Gaga tasi. Nekton s. Ve nekton e vitaminleri. En sonda havuclu mamaya ihtiyacin var bunu da sen yapicaksin :)

Yasi uygun. Sen almican o secicek esini :) yani gotur guvendigin bi petshopa sal. Hangi disi yanina yanasir ilgi gosterirse onu alirsin. Bu 5 dk olmaz bi kac saat dursun sende izle. Sonra buyuk kafes. buyuk plastik folluklu yuvalik. Akilli yemlik kalamar kemigi. Gaga tasi. Nekton s. Ve nekton e vitaminleri. En sonda havuclu mamaya ihtiyacin var bunu da sen yapicaksin :)
Zahmetsiz diyemem ama gariban 1 senedir dişi görmedi mutlu olmayı hak ediyor :D

Ama eskisi gibi oynamaz seninle felan diyorlar

Arkadaşlar 1 yaşına yakın bir erkek kuşum var ve üniye gitmeden yavrularını görmek istiyorum nasıl bir dişi alırsam çiftleşirler yani uygun mu yaşı şuan gayet sağlıklı uçuyor konuşuyor ?
Ben şunu belirtmek istiyorum tek kuşla üretim imkansız gibi hele kuş evcilse alabiliyosan sağlam bir çift bul

Kuşunu götür kendi secsin he öyle Bi imkanın yoksa erkek kuşunun olduğu kafese yuvalık tak dişiyi al yanında Bi kafeste kalsın 15gün n öyle dursunlar ama mutlaka erkekte yuvalık olsun kalamar kemiği mineral blok kaliteli yem kum ve mama yap haftada 2-3kere sonra dişiyi bırak yanına 15gğn sonunda =)

Geri