Örnek Verebilirmisiniz

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan murat2012
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

murat2012

Meraklı Üye
Merhaba
Yavruya bakmama ihtimali nasıl oluyor mesela yavruya bakmazsa yuvaya girer mi girmez mi
Yavruya bakmayan dışı yuvada durur mu
Bunları merak ediyorum
Teşekkürler...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yuvaya girer yavruların kursağına bakarak besleyip beslemediğini anlarsınız

Dişi ışık kapaninca yuvada yatıyor yavruların yanında ve mesela yem değistirirken isiriyo

Yuvaya girer yavruların kursağına bakarak besleyip beslemediğini anlarsınız
Yavruyu elime alıp da mı bakayim acaba gece dişi yuvadaydi şimdi yavrular da otuyo içerde anne baba içerde

Anne baba içerde ise yavrular da otuyor ise besliyordurlar Karışma

Tamam

Ama her zaman otmuyo yavrular bazen otuyo birisi dedu belki bakmaz dedi şehrimde olan biri korktum yem değiştiremiyorum şu an dişi elimi isiriyo bende sakın ce degistiriyorum

Ama her zaman otmuyo yavrular bazen otuyo birisi dedu belki bakmaz dedi şehrimde olan biri korktum yem değiştiremiyorum şu an dişi elimi isiriyo bende sakın ce degistiriyorum

Yemi her gun takviye edin her gun mama vermeye calisin anne babaya destek olur

Cok fazla havuc verirseniz kuslar kızışabilir erkek ciftlesmek ister yavrulara zarar verebilir miktarini abartmadan ekleyin

Serçe parmak yarısı kadar rendeliyorm

Balli mama bitince almak istemezseniz yumurta bebe biskuvisi tuzsuz etimek nane karisimi verebilirsiniz daha uygunada gelir icindekileri bilirsiniz ben bu karisimi veriyorum gayet memnunum eklemeler yapilabilir tabiki tercihe ve kuslarin yiyip yemediklerine gore

Balli mama bitince almak istemezseniz yumurta bebe biskuvisi tuzsuz etimek nane karisimi verebilirsiniz daha uygunada gelir icindekileri bilirsiniz ben bu karisimi veriyorum gayet memnunum eklemeler yapilabilir tabiki tercihe ve kuslarin yiyip yemediklerine gore
Bi özele bakarmsn mesaj attim

Geri