Ölmek ůzere

Fatma112

Yeni Üye
Bu sabahtan beri sürekli uyuyor önceden soguk alginligi gecirmisti antibiyotik kullanip atlatmisti düne kadar cok iyiydi konusuyodu yaramazlik yapiyodu ama bu sabahtan beri cok halsiz yem yerken yemlikte uyumaya basladi diskisi su gibi hapsiriyo ben de agzina bi damla antibiyotikten verdim bana sokuliyo ve uyuyo iki yürüyo düşüyo veterinere gittim üşümüştür dedi dalga gecer tarzda zaten veteriner de yok kustan anlayan lütfen yardim edin

Sana sokulup uyuyorsa ateşi var diye okumuştum bı forumda. Bilgili arkadaşlar yardım edecektir. Geçmiş olsunn

Kardeşim baya baya hasta kuşun öncelikle allah yardımcın olsun. çok sıkı soğuktan nemden esintiden korumaya bak. Sana tavsiyem ilaç tedavisi yeterlimi bilmiyorum şu anda durumunu, gerçekten böyle sürekli takıldığın bir kuşçu filan varsa yıllardır açık olan yada bildiğin tecrübeli oraya gidip kuşuna yardımcı olacak ilaçları sorabilirsin. Umarım küçük dostun iyileşir bizide bilgilendirirsen sonuçları seviniriz. Hatta yoksa videolu şekilde bana atarsan yardımcı olabilir çok iyi bildiğim yıllarını muhabbet kuşlarına harcayan bir amca var tanıdığım video yu gösterip sorarım ilaç tavsiyesi alırım istersen özelden yaz numaramı vereyim kardeşim.

video atmayı denedim ama telefonum malasef atmıyo az önce bi vetrinerle daha görüştüm antibiyotik verdim biraz daha iyi 3 gün elimdeki antibiyotiği kullanmaya devam edeceğiz şu an daha iyi tek temnnim önceden bu ilaçla iyileşmiş olması inş iyileşir

Bu gibi durumlarda forumdaki tecrübeli arkadaşlar extradan suyuna Probiyotik ve vitamin takviyesi yapılmasını söylüyorlar onları da yaparsanız iyi olur

Böyle durumlarda kuşu sıcak tutman çok önemli. Kuş, mikrobu vücut sıcaklığıyla kırar. Kuşun kafesini örtülü tut, oda 30°C'den sıcak olsun, enerji vermesi için dal darı ver, sessiz ortamda rahat etmesini sağla.

teşekkürler kafesini örtülü tutuyorum
Bugün ilaçta 3. günüm şükür ki daha iyi hatta çok iyi keyfi yerine geldi mubişimin veterineri yarın bi kez daha arıyacağım bakalım ona göre devam edeceğim ya da bırakacağız antibiyotiği çok teeşekkürler tavsiyeleriniz için hepsini dikkate aldım iyi ki varsınız

Geri