Ölmek üzere..

kubralkis

Meraklı Üye
Ne yem yiyebiliyor ne başka bir şey, dün tedaviye başladım ilaç damlatıyorum ağzına ama bugün çok daha kötüleşti ne yapsam bilemiyorum yardım edin.

Ekli dosyalar

• IMG_20180122_131608.jpg
    IMG_20180122_131608.jpg
    3.9 MB · Görüntüleme: 36
Benim kusumda kursak mantarı vardı mikostatin ağzına damlatıyordum sabah aksam damlattiktan 1.gun sonra yem yemesi ve su içmesi kesilmişti daha kötüye gitmişti bende foruma yazmistim ilaçtan sonra kötüleşmesi normal denmişti rahatsız ediyormuş kuşu ama ben ne yazikki hiç bişey yemediği içmediği için kusumu kaybettim umarım sen aynısını yasamazsin

Benim kusumda kursak mantarı vardı mikostatin ağzına damlatıyordum sabah aksam damlattiktan 1.gun sonra yem yemesi ve su içmesi kesilmişti daha kötüye gitmişti bende foruma yazmistim ilaçtan sonra kötüleşmesi normal denmişti rahatsız ediyormuş kuşu ama ben ne yazikki hiç bişey yemediği içmediği için kusumu kaybettim umarım sen aynısını yasamazsin
Evet şu an hiçbir şey yemiyor halsiz.. umarım iyileşir nefes alamıyor gibi ses çıkarıyor sürekli, bir de ağzından salya geliyor.

Evet şu an hiçbir şey yemiyor halsiz.. umarım iyileşir nefes alamıyor gibi ses çıkarıyor sürekli, bir de ağzından salya geliyor.
Benim kusumda aynı sekildeydi. Yavrucak yem kabının yanına gidip yiyemeden geri tunege dönüyordu bana ekmek içini ıslatıp verin demişlerdi ama onuda yememisti

Verdiğiniz ilaclarida yazarsanız daha çabuk yardımcı olurlar

Ayakta bile duramiyor baksaniza

Ekli dosyalar

• IMG-20180122-WA0016.jpeg
    IMG-20180122-WA0016.jpeg
    892 KB · Görüntüleme: 31
Gerçekten çok üzgünüm ama görür görmez hazırlık olun yazıcaktım ki yorumları okuyayım dedim ve ölmüş başınız sağolsun

Kuşunuzu ard arda kaybettiyseniz ce şayey yeni kuş alıcaksanız yeminizi atın kafes dahil tüm herşeyi sıcak su ve sabunla yıkayın ve bol durulayın kafesde sıkıntı var yada yemde

Yine de yeni kuş alıcaksanız mutlaka kafesinizi ve tüm aksesuar suluk da dahil olmak üzere dezefenkte etmeniz şart kuşunuz hasta olmasa bile

Geri