Çok zayıf ne yapmalıyım

Budgielove

Meraklı Üye
Kuşuma yumurta maması vs herseyi yediriyorum ama bir türlü kilo almıyor kuruma hastalığı falanda Yok incecik elime alınca kursağı bomboş oluyor ne gibi tohumlar vermem gerekli ne yapmalıyım ? Not:( kendisi cennet papağanı)

Ekli dosyalar

• 3204BF6A-BAB1-48D6-8C3A-7CB84BFE3B15.jpeg
    3204BF6A-BAB1-48D6-8C3A-7CB84BFE3B15.jpeg
    104.9 KB · Görüntüleme: 55
Bence de sağlıklı görünüyor. :) hangi marka yem kullanıyorsunuz ?
Ben sultan papağanım için Versele Laga paraket sultan cennet papağanı yemi kullanıyorum.Severek tüketiyor.Düzenli olarak gezdiği ve uçtuğu için Lütfü'nün vücut yapısı çok fit.

Ben sultan papağanım için Versele Laga paraket sultan cennet papağanı yemi kullanıyorum.Severek tüketiyor.Düzenli olarak gezdiği ve uçtuğu için Lütfü'nün vücut yapısı çok fit.
Ben bonnie kullanıyordum yada nature plan muhabbet yemi içine keten tohumu karıştırdım birde aspur ancak sırf aspurla muhabbet yemini yiyordu yemlerin bitti aspur aldım ondan verdim sadece

Sağlıklı görünüyor maaşallah Benim veterinerim versela lagagın kodlu yemleri var p16 vs. Gibi tam hatırlamıyorum onlardan önermişti ihtiyacı olan her şeyin olduğunu söylemişti
Teşekkür ederim pelet yem galiba o dedikleriniz benimkinin sorunu şu çekirdek veriyorum çekirdeğin içini atıyo sadece kabugunu kırıyor diğer yemlerede aynısını yapıyo

Resmî var mı papağanınızın sizde göstermek isterseniz tabi :)

Çok çekirdek ishal gibi yapıyor papağanları bilginiz olsun yiyordur o yem illaki meyve ve sebze vermeye çalışın bol bol

Geri