Çok kaşınıyor?

Minikfondip

Yeni Üye
Kuşum gayet hareketli yemek yemesi dışkısı normal. Kalınması haricinde hiçbir sorun yok suyuna sirke koydum parazit ilacı da kullandım ama geçmiyor kalıntısı. Yanaklarını kabartıp kaşımamı istiyor çoğu zaman. Ben kaşırken kıpırdanmıyor ama onu bıraktığım anda kendi kendine kaşınmaya başlıyor. Nesi vardır? Derisine de baktım herhangi bir kızarıklık yok.
40877
40880
40879

Kuşunuzda bit olabilir. Size tavsiyem kanat altlarına bakın çok ufaklar ama yinede görebilirsiniz. Ayrıca bitler gece harekete geçer tabana 1 parça pamuk koyun sabah kontrol edin pamukta gezinen bişiler görürseniz kuşunuz bitlenmiştir. Emin olmadan ilaç kullanmayın..

Duruma göre haber verirsiniz..

Kuşunuzda bit olabilir. Size tavsiyem kanat altlarına bakın çok ufaklar ama yinede görebilirsiniz. Ayrıca bitler gece harekete geçer tabana 1 parça pamuk koyun sabah kontrol edin pamukta gezinen bişiler görürseniz kuşunuz bitlenmiştir. Emin olmadan ilaç kullanmayın..

Duruma göre haber verirsiniz..
Bir harici bir durum olabilir mi? Pamuğu denedim hergangibi bir şey göremedim zaten kuşum asıl gündüzleri kaşınıyor

Gördüğüm kadarıyla kuşunuz tüyde değil kepek olabilir kaba ılık su koyun bir çay kaşığı elma sirkesi katıp karıştırın kuşu elinize alın kafası suya girmicek şekilde yıkayın..

Gördüğüm kadarıyla kuşunuz tüyde değil kepek olabilir kaba ılık su koyun bir çay kaşığı elma sirkesi katıp karıştırın kuşu elinize alın kafası suya girmicek şekilde yıkayın..
Fısfısa su ve elma sirkesi karıştırdım gün içinde onu sıkıyorum üstüne bir faydası olur mu? Bir de korkulacak bir durum var mı sizce?

Geri