Çiftleşme

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan yigit5234
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yigit5234

Yeni Üye
Arkadaşlar Benim kuşum 3-4 gün önce çiftleşti, tahmini nezaman yumurtlamaya başlar, kuluçkaya giriyor talaş atıyor ve bazende garip ni şekilde eşinden kaçıp uçarak kuluçkaya kaçıyor

Arkadaşlar Benim kuşum 3-4 gün önce çiftleşti, tahmini nezaman yumurtlamaya başlar, kuluçkaya giriyor talaş atıyor ve bazende garip ni şekilde eşinden kaçıp uçarak kuluçkaya kaçıyor
Her çiftleşmede yumurta gelmiyor malesef bunun en iyi örneği benim. Kuşlarım 2 aydır çiftleşiyorlar dişi yuvalıkta yatıyor talaşları falan düzenledi attı ama yumurta falan yok.
Normal şartlarda çiftleştikten 1 hafta ile 10 gün arası yumurtluyorlar diye biliyorum inşallah güzel yumurtalar sağlıklı yavrular alırsınız. (:

Her çiftleşmede yumurta gelmiyor malesef bunun en iyi örneği benim. Kuşlarım 2 aydır çiftleşiyorlar dişi yuvalıkta yatıyor talaşları falan düzenledi attı ama yumurta falan yok.
Normal şartlarda çiftleştikten 1 hafta ile 10 gün arası yumurtluyorlar diye biliyorum inşallah güzel yumurtalar sağlıklı yavrular alırsınız. :)
İnşallah Bu erkek kuşumun ilk deneyimi değil önceki eşi ile baya Yavrusu Vardı 6 tane yavru gider hemen 6 tane daha yumurta yapardı 4 yaşında eşi öldü malesef bu 2. Eşi

İnşallah Bu erkek kuşumun ilk deneyimi değil önceki eşi ile baya Yavrusu Vardı 6 tane yavru gider hemen 6 tane daha yumurta yapardı 4 yaşında eşi öldü malesef bu 2. Eşi
Dişiyi bir kuluçkadan bir kuluçkaya kosturursaniz yıpranması normal. Yeni dişiyi dinlendirmeniz tavsiyedir.

Geri