Çiftleşme

Mert0655

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba 4 gün önce kızışmış erkeğimin yanına dişi bir kuş aldım bugün akşam çiftleşirken gördüm 2 kere peş peşe yaklaşık 10 15 saniye kadar sürdü. Kuş yumurtlar mı yumurtlarsa kaç gün sonra yumurtlar ?

vay be millet 4 günde çiftleştiriyor bizimkilerde daha tık yok. Erkek baya kızışmış olmalı.

Bu sıcaklarda üretim yapmak doğru değil, her çiftleşme sonucu yumurta gelmeyebilir. Dişi kuşu gözlemleyin genel olarak kuyrukta düşme, altında şişlik, dışkıda büyüme yumurta belirtisidir
Daha yeni
Bu sıcaklarda üretim yapmak doğru değil, her çiftleşme sonucu yumurta gelmeyebilir. Dişi kuşu gözlemleyin genel olarak kuyrukta düşme, altında şişlik, dışkıda büyüme yumurta belirtisidir

Daha yeni yuvalığı taktım dişi yuvalığa girmeye çalışıyo.

Arkadaşlar kuşları uçursam bi sorun olur mu birde sessiz bi yerde mi durması lazım televizyonunun olmadığı bi yer?

Alısık olmayan kusları pek ucurmayın bu dönemde...Yakalamak ayrı bir dert,dişi strese giriyor vs...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşlarım dün akşam 2 kere daha çiftleşti video linkini buraya bırakıyorum

Arkadaşlar kuşları uçursam bi sorun olur mu birde sessiz bi yerde mi durması lazım televizyonunun olmadığı bi yer?
Ucurmamanizi tavsiye ederim ; çünkü ister istemez kuşlar bir yerlere çarpıyor ve disidr yumurta varsa içinde kırılıp kuşun ölümüne sebeb olabilir Allah korusun...

LG-M400 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

neden doğru değil sıcak olduğu için mi acaba benimde çift kuşum hiç boş yumurta yapamdı 20 yavru verdi şuana kadr bu ay ilk defa boş verdi 5 tane

neden doğru değil sıcak olduğu için mi acaba benimde çift kuşum hiç boş yumurta yapamdı 20 yavru verdi şuana kadr bu ay ilk defa boş verdi 5 tane
Sıcak havalarda üretim yapmak sağlıklı değildir hem hayvanlar işkence çeker hem sağlıklı yavru alma oranınız düşer, dişi kuluçkaya yatmak istemez, yatsa havalar sıcak yuvalıkta canı çıkar, sağlıklı olan üretim yaz aylarında kuşları dinlendirip havalar serinlediğinde üretime devam etmektir.

Geri