Çiftleşme

Emre Ünaldı

Meraklı Üye
Arkadaslar benim bi cift kusum var ama es olduklarindan emin degilim sadece bi aksam disi erkegin kafasini kasiyor gibiydi
Birde benim erkek kusum pasif duruyor disi ise hareketli ve aktif
Ve ben bisey farkettim disi kusum erkekten biraz daha buyuk sizce es olmalarinda yavru almamda bi sıkıntı olur mu ve dort aydir beraberle salmada bana geleli bi hafta oldu
IMG_20161106_114558.jpg
IMG_20161106_114611.jpg
IMG_20161106_114646.jpg

Bunlar bende iken
Screenshot_2016-10-30-12-48-59.png
Screenshot_2016-10-30-12-48-54.png
Screenshot_2016-10-30-12-53-38.png

Bunlar ise aldigim kiside iken yuvada ki benim disi kus simdi yuvalik takili deil daha almadim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp verecek birileri yok mu lutfen

Konu yanlis yere acildi tasinmasini istiyorum muhabbet kusu ve sorulara

Arkadaslar lutfen birileri cvp verir mi

Daha cok yeniler ortama alismalari icin zaman gerekli 1 ay gectikten sonra yuvalik takin boy ebat farki cok yok gayet uyumlular bir sorun yok kuslarinizi bel hizasindan yuksek sabit bir yere koyun kafes milim yerinden oynamamali rahatsiz edilmemeli 2 3 gunde bir mama verin ve sabirla bekleyin insallah yavrulari goreceksiniz

İns ama ben kuslari birinden aldim kuslar onlarda 3aydir varmis bide kuslar salonda oldugu icin girip cikan cok oluyo dis kapali balkonumuza alsam ama ora soguk 13 derece fln sıkıntı olur mu yavru almada

Soguk ortamda hastalanabilirler daha az kullanilan bir odaya alin insanlara aliskin kuslarsa sorun olmaz ama yabanilerse salonda yavru almaniz biraz zor aldiginiz kiside uc ay durmasi hicbirsey ifade etmez sizin evinize geldiler yeni ortam yeni insanlar birde kuslarin oldugu kalabalik bir ortamdan geldilerse alismalari daha uzun surer sakin bir odaya alin belden yuksek bir yere kafesi yerlestirin mama yapin ve bekleyin insallah sonuc alicaksiniz

bizimkilerinde işi gücü flört evlilik programına döndük yeminlen öyle 24 saat de ilgilenemiyorum.

bizimkilerinde işi gücü flört evlilik programına döndük yeminlen öyle 24 saat de ilgilenemiyorum.
Hic ayirmadiniz mi kuslari iki ciftiniz vardi galiba ya hepsini genis bir salmaya alin yada disileri ayirin erkekler kizissin iyice 15 gun sonra disileri atin yogun calisiyorsaniz ilgilenmek zor tabi insallah yavrularini seversiniz guzel bir duygu insallah nasip olur

Hic ayirmadiniz mi kuslari iki ciftiniz vardi galiba ya hepsini genis bir salmaya alin yada disileri ayirin erkekler kizissin iyice 15 gun sonra disileri atin yogun calisiyorsaniz ilgilenmek zor tabi insallah yavrularini seversiniz guzel bir duygu insallah nasip olur
erkekleri bir yere toplamayı denedim erkeklerden mavi olan yeşil olanı rahatsız etti.yine olmadı hepsine özel kafesim yok maalesef.

Geri